fot. Invizy Esport

Invizy Esport z nowym składem CS:GO

Po dwumiesięcznej przerwie Invizy Esport powraca na scenę Counter-Strike: Global Offensive. Organizacja ogłosiła bowiem zakontraktowanie młodych zawodników, których nazwiska przewijały się już jednak na krajowej scenie.

Nowy skład powstał dzięki tryoutom, w ktorych udział brało w sumie szesnaście drużyn. Spośród wszystkich formacji  najbardziej wyróżniała się ta, w której występowali dwaj byli gracze Invizy, Piotr „PeTeR” Wielogórski oraz Krystian „Egz0t” Klaczyński. Ponadto w ekipie znajdziemy również znanego m.in. z gamENERGY Wojciecha „PieniXa” Pieńkowskiego. Pozostałe dwa miejsca przypadły natomiast w udziale mniej znanym graczom.

Pierwszy test nowej ekipy miał miejsce podczas gdyńskich kwalifikacji do GG League, po których organizacja zdecydowała się ją zatrudnić. Ponadto PeTeR i spółka, już w nowych barwach, wygrali niedawno turniej eliminacyjny do Cracow Game Days.

Nowy skład Invizy Esports prezentuje się następująco:

  • Wojciech „PieniX” Pieńkowski
  • Piotr „PeTeR” Wielgórski
  • Krystian „Egz0t” Klaczyński
  • Piotr „Avis” Świerzyna
  • Kamil „KEi” Pietkun
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiany w Gambit? mir w miejsce seizeda?

Czyżby Gambit Esports było kolejnym zespołem, który w tym miesiącu zdecyduje się na roszady kadrowe? Tak twierdzą dziennikarze Flickshot, którzy dotar...