fot. PGL

Zmiany w Gambit? mir w miejsce seizeda?

Czyżby Gambit Esports było kolejnym zespołem, który w tym miesiącu zdecyduje się na roszady kadrowe? Tak twierdzą dziennikarze Flickshot, którzy dotarli do informacji, zgodnie z którymi nowym nabytkiem wschodnioeuropejskiej formacji miałby być Nikolay „mir” Bityukov.

Od momentu zwycięstwa na PGL Major Kraków 2017 Gambit boryka się z ogromnymi problemami natury personalnej. W krótkim czasie ekipę opuścili dwaj ważni jej członkowie – trener oraz prowadzący – przez co wyniki nigdy nie były już tak korzystne. Nie pomogło także zatrudnienie niechcianego w Natus Vincere Denisa „seizeda” Kostina. Zresztą, Rosjanin próbował ostatnio swoich sił jako IGL, ale ostatecznie w minionym tygodniu zrzekł się tej funkcji.

Możliwe więc, że dni Kostina w drużynie są już policzone. Zgodnie z doniesieniami francuskiego serwisu Gambit ma być bowiem bliskie osiągnięcia porozumienia w sprawie transferu Nikolaya „mira” Bityukova. 22-latek od blisko dwóch miesięcy pozostaje poza składem Vega Squadron. Z uwagi na ten fakt rozmowy pomiędzy obiema organizacjami są na pewno łatwiejsze i jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy, to oficjalnego potwierdzenia powinniśmy spodziewać się już niebawem.

Jeśli powyższe plotki się potwierdzą, skład Gambit Esports będzie prezentować się następująco:

  • Mihail „Dosia” Stolyarov
  • Dauren „AdreN” Kystaubayev
  • Rustem „mou” Telepov
  • Abay „Hobbit” Khasenov
  • Nikolay „mir” Bityukov
  • Andrey „Andi” Prokhorov – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozpoczyna się 15. sezon LVP SuperLiga Orange. W stawce aż siedmiu Polaków!

Już dziś rozpocznie się letnia odsłona tegorocznego LVP SuperLiga Orange, czyli najbardziej prestiżowej i profesjonalnej ligi na Starym Kontynencie, z...