Finały szóstego sezonu PlayStation League już dziś!

O godzinie 12:00 rozpocznie się transmisja z finałów szóstego sezonu PlayStation League. W Warszawie będzie się toczyć rywalizacja o tytuły mistrzowskie w Rainbow Six: Siege, Gran Turismo Sport oraz FIFA 18. Łączna wartość puli nagród, na którą mogą liczyć uczestnicy, sięgnie 30 000 złotych.

Finały rozgrywek w Rainbow Six: Siege zainaugurują transmisję. O godzinie 12:00 zmierzą się ze sobą reprezentanci drużyn SLAVGENT i Invicta Gaming, którzy całkowicie zdominowali resztę konkurencji. Na godzinę 14:30 zaplanowano zaś finałowy wyścig ze startu wspólnego w Gran Turismo Sport. Wystąpią w nim trzej reprezentaci zespołu SRC – Matthew, F33nixxs i puzeI, a także jeden zawodnik grający w barwach GTPL, Bax. Na koniec zostawiono najpopularniejszą dyscyplinę szóstego sezonu PlayStation League, czyli FIFA 18. Około 16:00, w pierwszym półfinale, zagrają Bryke i Wirtuoz, a następnie odbędzie się spotkanie między Riptorkiem a Kalem. Chwilę później rozegrany zostanie mecz o trzecie miejsce, a także wielki finał.

Transmisja z finałów szóstego sezonu PlayStation League dostępna będzie na oficjalnym kanale Twitch oraz fanpage’ach ESL Polska i PlayStation Polska.


PlayStation League wspierają Pyszne.pl oraz Play.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Invizy Esport z nowym składem CS:GO

Po dwumiesięcznej przerwie Invizy Esport powraca na scenę Counter-Strike: Global Offensive. Organizacja ogłosiła bowiem zakontraktowanie młodych zawod...