OpTic 33
fot. ESL

Pora na półfinały ESL One Birmingham! Kto powalczy o mistrzostwo?

Trzy dni ESL One Birmingham za nami. Spośród dwunastu uczestników w walce o mistrzostwo pozostało jedynie czterech – Virtus.pro, paiN Gaming, OpTic Gaming i Fnatic. Już dziś to grono uszczupli się o kolejne dwie formacje, bowiem przed nami półfinały pierwszego w Wielkiej Brytanii Majora Doty 2.

Jako pierwsi na arenę wyjdą zawodnicy Virtus.pro i paiN Gaming. Choć mało kto wierzył w sukces reprezentantów Brazylii, udało im się dotrzeć aż do półfinału. W nim zmierzą się jednak z głównym faworytem do zwycięstwa w turnieju, czyli rosyjsko-ukraińską formacją Virtusów. Jeśli w33 i spółka chcą znaleźć się w finale, będą potrzebowali czegoś więcej, niż szczęścia.

O drugie miejsce w finale powalczą OpTic Gaming oraz Fnatic. Zdecydowanie cięższą przeprawę miała ekipa pieliedie, która w obydwu poprzednich starciach była o jedną porażkę od eliminacji. OpTic z kolei po zajęciu pierwszego miejsca w swojej grupie i pokonaniu OG w grupie liderów zapewniło sobie bezpośrednie miejsce w półfinale.

Harmonogram czwartego dnia ESL One Birmingham 2018:

Sobota, 26 maja
15:00 Virtus.pro vs paiN Gaming Bo3
18:50 OpTic Gaming vs Fnatic Bo3

Mecze ESL One Birmingham możecie obejrzeć z polskim komentarzem w ESL.TV Polska oraz sport.tvp.pl. Transmisję poprowadzą dla Was Adam „Shiru” Półtorak, Łukasz „Luq” Gruchała, Paweł „Patos” Naruszewicz oraz Michał „mr0” Jackowski. Więcej informacji dotyczących pierwszego w Wielkiej Brytanii Majora Doty 2 znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Finały szóstego sezonu PlayStation League już dziś!

O godzinie 12:00 rozpocznie się transmisja z finałów szóstego sezonu PlayStation League. W Warszawie będzie się toczyć rywalizacja o tytuły mistrzowsk...