fot. DreamHack/Jennika Ojala

FNS odsunięty od składu Cloud9. Kanadyjczyk ląduje na liście transferowej

Nawet dwóch miesięcy w Cloud9 nie wytrzymał Pujan „FNS” Mehta. Pozyskany zaledwie kilka tygodni temu Kanadyjczyk został dziś bowiem oficjalnie odsunięty od składu i w najbliższym czasie ma pożegnać się z organizacją.

Mehta trafił do C9 na początku kwietnia, by zapełnić wyrwę powstałą w wyniku odejścia Jake’a „Stewie2K” Yipa do SK Gaming. Doświadczony zawodnik z miejsca otrzymał także rolę prowadzącego i miał pomóc północnoamerykańskiej formacji w wyjściu z kryzysu, w jaki wpadła tuż po wygraniu ELEAGUE Major Boston 2018. Jak łatwo się domyślić, nie wyszło mu to najlepiej, przez co bardzo szybko musiał pożegnać się z miejscem w zespole.

Jak możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu, gracze oraz członkowie sztabu szkoleniowego po uprzednich dyskusjach uznali, że wizje FNSA i jego kolegów ze składu znacząco się różnią, przez co najlepszym rozwiązaniem dla obu stron będzie po prostu się rozstać. Wobec tego 26-latek został przesunięty na ławkę rezerwowych i jednocześnie wystawiono go także na listę transferową. Samo C9 przyznało, że jest otwarte na wszelkie propozycje transferowe ze strony ekip zainteresowanych usługami kanadyjskiego zawodnika.

Jeśli jednak w najbliższym czasie nie znajdzie się chętny, Mehta będzie miał jeszcze okazję zagrać pod banderą Cloud9 podczas lanowych finałów ECS Season 5. Niemniej na imprezie tej nie będzie on już piastował funkcji IGL-a – ta przypadnie w udziale Tarikowi „tarikowi” Celikowi, który w przeszłości miał już okazję zajmować się prowadzeniem drużyny.

W tej sytuacji skład Cloud9 prezentuje się następująco:

  • Tyler „Skadoodle” Latham
  • Timothy „autimatic” Ta
  • Will „RUSH” Wierzba
  • Tarik „tarik” Celik
  • Soham „valens” Chowdhury – trener
  • Pujan „FNS” Mehta – rezerwa/lista transferowa
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Werlyb

LVP: Remis w spotkaniu finalistów wiosennej edycji hiszpańskiej ligi

Zakończyła się inauguracyjna kolejka 15. sezonu LVP SuperLiga Orange. W większości dzisiejszych potyczek doszło do podziału punktów. Z ich kompletu ci...