Kolejna roszada w Pompa Teamie, destroj opuszcza drużynę po niespełna miesiącu

Wydaje się, że w Pompa Teamie nie znają słowa stabilizacja. Mimo że obecny skład CS:GO polskiej organizacji został sformowany zaledwie cztery miesiące temu to już doszło w nim do kilku różnych zmian. Ostatnia miała miejsce dziś, gdyż z ekipą po niespełna miesiącu pożegnał się Maciej „destroj” Deorocki.

20-latek przez większą część swojej dotychczasowej kariery związany był z tomorrow.gg, wraz z którym dotarł m.in. do wielkiego finału Pucharu Polski Cybersport. Na początku maja postanowił on jednak zmienić wreszcie przynależność klubową i przystał na propozycję Pompy, która poszukiwała wówczas zastępstwa dla Kamila „LUULIGUZMANA” Pali.

Od momentu swojego przyjścia Deorocki pojawił się wraz z zespołem na jednym lanie – ubiegłotygodniowym turnieju charytatywnym Meet Point na PGE Narodowym. I na tym jego bilans się zakończy, gdyż, jak się okazuje, młody zawodnik nie przypadł do gustu jednemu ze starszych stażem członków składu.

Zostałem wyrzucony z drużyny o nazwie Pompa Team – ogłosił destroj podczas prowadzonego przez siebie streama. – Powodem było niestety niedogadywanie się z jednym z zawodników, do którego ja niestety nic nie mam, a on coś do mnie ma, chociaż tak naprawdę nic sobie nawzajem nie zrobiliśmy. Dlatego po prostu tego nie rozumiem. Nie rozumiem dlaczego ten ktoś ma do mnie jakiś problem, no ale cóż. Gierka się przez to nie układała, bo komunikacyjnie nie mogliśmy się w ogóle dogadać ze sobą. Czuć było taką nieciekawą atmosferę – dodał.

W tej sytuacji skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Bartosz „Hyper” Wolny
  • Karol „repo” Cybulski
  • Sebastian „NEEX” Trela
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: seized opuszcza Gambit, w jego miejsce mir

Coś nie ma ostatnimi czasy szczęścia Denis "seized" Kostin. Niechciany w Natus Vincere i FlipSid3 Tactics Rosjanin miał znaleźć bezpieczną przystań w...