PUBG
fot. PUBG Corp.

Trzy drużyny z Polakami na finałach lanowych PGI EU Qualifiers

Zakończyła się trzecia, ostatnia runda otwartych europejskich kwalifikacji do PUBG Global Invitational 2018. O miejsce w finałach lanowych, które zostaną rozegrane na przełomie czerwca i lipca w Leicester, zmierzyło się osiemdziesiąt formacji podzielonych w czterech równych grupach. Do kolejnej fazy awansowało po pięć drużyn z każdego ze zbiorów, czyli łącznie dwadzieścia ekip.

Spośród osiemdziesięciu zespołów trzy były w pełni polskimi czwórkami, zaś trzy inne zawierały przynajmniej jednego polskiego zawodnika. Po ośmiu starciach w każdej z grup rozegranych w przeciągu dwóch minionych dni miejsce w Leicester zapewniły sobie trzy ekipy z naszymi rodakami – w pełni polski Husaria Team, Team VALHALLA z Rajku w składzie oraz ELGIGANTEN Gaming, którego barwy reprezentuje Blaise. Niestety, na finałach lanowych nie zobaczymy Ekipy Ptycha, Bonzo Teamu ani UNINVITED4.

Tak wygląda pełna lista uczestników zamkniętych europejskich kwalifikacji do PUBG Global Invitational 2018:

Grupa 1 Grupa 2 Grupa 3 Grupa 4
Team Kinguin FaZe Clan Knights MOONWOLF
Team Crimson Copenhagen Flames o1ne Limitless
Team VALHALLA theAllianceGG Team Singularity Wizards eSports Club
Husaria Team Method PENTA Sports Grow uP eSports
ELGIGANTEN Gaming Inside Games Team Redzone Back From Zharki

29 czerwca powyższa dwudziestka rozpocznie walkę o awans na PGI 2018. Miejsce na globalnym turnieju zapewni sobie trzech reprezentantów Starego Kontynentu. Oprócz nich w akcji zobaczymy również między innymi formacje z Ameryki Północnej, Korei Południowej, Chin oraz Japonii.

Więcej informacji dotyczących zakończonych już otwartych europejskich kwalifikacji znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro niezwyciężone na ESL One Birmingham 2018!

Nikt nie zdołał powstrzymać Virtus.pro na drodze do mistrzostwa kolejnego turnieju z serii ESL One. Rosyjsko-ukraińska piątka nie tylko nie przegrała...