fot. ELIGA

Poznaliśmy Kapitułę odpowiedzialną za przyznawanie Znaku Jakości ELIGA

W styczniu tego roku ELIGA stworzyła własny Znak Jakości, który jest swego rodzaju certyfikatem przyznawanym turniejom, usługom czy produktom. Wydarzenie to odbiło się szerokim echem w polskiej społeczności esportowej – jedni pomysł chwalili, a drudzy twierdzili, że jest w nim wiele niedociągnięć. Wówczas często mówiło się o tym, że nie wiadomo, kto tak naprawdę tworzy Kapitułę odpowiedzialną za przyznawanie Znaku Jakości.

Dziś w końcu poznaliśmy skład Kapituły, która ma prawo przyznać danemu turniejowi Znak Jakości ELIGA. Będą ją tworzyć:

  • Agnieszka „rea” Bała – przewodnicząca
  • Marcin „Padre” Kurzawski
  • Maximilian Kieturakis
  • Piotr „neqs” Lipski
  • Reprezentant graczy

Agnieszka „rea” Bała w przeszłości była zawodniczką Counter-Strike’a, a aktualnie pełni funkcję PR & Marketing Managera Codewise Unicorns. Teraz będzie również przewodniczącą Kapituły. W pracy pomagać jej będą Marcin „Padre” Kurzawski (założyciel, właściciel i CEO organizacji PACT), Maximilian Kieturakis (General Manager x-kom teamu) i Piotr „neqs” Lipski (CEO PRIDE). Do tej czwórki w przyszłości dołączy również reprezentant graczy, którego póki co nie wyłoniono.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

Powołanie Kapituły ma zwiększyć wiarygodność i z czasem doprowadzić do zyskania powszechnego szacunku dla przyznawanego wyróżnienia w środowisku graczy. Do tej pory w wyniku współpracy Good Game League oraz ELIGI, Znak Jakości ELIGA otrzymały cztery wydarzenia organizowane pod szyldem GG League.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

StarSeries i-League: AGO Esports vs Virtus.pro – statystyki graczy

AGO Esports ostatnimi czasy naprawdę dobrze radziło sobie z Virtus.pro, ale w meczach online. Dziś jednak Damian "Furlan" Kisłowski wraz z kolegami po...