Pierwszy pojazd w Fortnite! Patch 4.3 już na serwerach

Wraz z nową aktualizacją do Fortnite’a zostały wprowadzone niektóre aktualizacje, o których deweloperzy wspominali wcześniej, oraz takie, które są całkowitą nowością.

Do tej pory twórcy Fortnite starali się unikać jakichkolwiek pojazdów w swojej grze. W patchu 4.3 wszystko się jednak zmieniło, a Epic Games postawiło na… wózek sklepowy! Jest to bardzo dziwny, ale zarazem ciekawy wybór. Wózek sklepowy jest pojazdem dwuosobowym – jeden gracz go prowadzi, a drugi zajmuje miejsce w środku. Co prawda, po równym terenie różnicy ogromnej nie ma, ale przy jeździe z górki szybkość poruszania się jest zdecydowanie lepsza. Jeśli gramy sami, to dobrym rozwiązaniem jest pchanie wózka po płaskim terenie, a kiedy na naszej drodze pojawią się zjazdy, to po prostu należy na niego wskoczyć.

Oprócz nowego pojazdu, do Fortnite’a została wprowadzona wcześniej obiecana aktualizacja. Chodzi o wprowadzenie grafik po lewej części ekranu, dzięki którym będziemy mogli sprawdzić nasze postępy w wyzwaniu. Dodatkowo dopracowano nieco tryb „Ratowanie Świata”. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie czatu głosowego. Kolejne poprawki zaszły w trybie budowania na padzie. Deweloperzy o tej zmianie także poinformowali nas wcześniej.

Epic Games zdecydowało się także na wprowadzenie nowych przedmiotu – grzybów, dzięki którym będziemy mogli uzupełnić swoją tarczę. Każdy grzyb powiększy jej wartość o 5, a maksymalnie będziemy mogli ulepszyć ją aż do 100! Biorąc pod uwagę, że mały eliksir nam takiej możliwości nie daje, to nowy przedmiot może być bardzo ciekawym elementem rozgrywki

Dodane zostały także dwa tryby. Blitz! to rozgrywka z szybciej przemieszczającą się burzą i większym lootem. Twórcy informują, że taka gra nie może trwać dłużej niż 15 minut. W drugim trybie między sobą rywalizuje pięć drużyn dwudziestoosobowych. Każda z nich będzie miała własny autobus.

Najważniejszą zmianą w mobilnym trybie gry jest dodanie czatu głosowego.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MAD Lions Selfmade

Rusza druga kolejka LVP. Dziś o punkty powalczą m.in., Penguins i MAD Lions

Czas na pierwsze rozstrzygnięcia w ramach drugiej kolejki jednej z najbardziej prestiżowych europejskich lig w League of Legends. Już dziś o godzinie...