fot. Blizzard/Robert Paul

Excelsior i Fusion na początek trzeciego tygodnia Overwatch League Stage 4

Przed nami kolejny tydzień zmagań w ramach czwartego etapu Overwatch League. Rywalizacja nadal jest zacięta, gdyż wciąż wolne pozostaje jeszcze pięć miejsc w fazie pucharowej pierwszego sezonu OWL, która startuje już w połowie lipca.

Powodów do zmartwień nie mają na pewno reprezentanci New York Excelsior, którzy pewni awansu mogą być już od pewnego czasu. Tego samego powiedzieć nie mogą za to Philadelphia Fusion oraz Los Angeles Valiant, które w najbliższych dniach podejmą niepokonaną jak dotychczas ekipę z Nowego Jorku. A ta ma zapewne chrapkę na zaliczenie swoistego trypletu i sięgnięcie po triumf w trzecim z rzędu etapie.

Oczy kibiców zwrócone będą zapewne w kierunku Boston Uprising. Young-jin „Gamsu” Noh wraz z kolegami przez całe Stage 3 ani razu nie doznali goryczy porażki, a tymczasem w bieżącej fazie już czterokrotnie opuszczali serwer pokonani. A łatwo o pierwsze punkty nie będzie i tym razem, gdyż formacja z Massachusetts podejmie odradzające się powoli San Francisco Shock oraz London Spitfire, które po ostatnich wpadkach ma coś do udowodnienia.

Harmonogram trzeciego tygodnia prezentuje się następująco:

31 maja
01:00 New York Excelsior vs Philadelphia Fusion BO4
03:00 Seoul Dynasty vs Shanghai Dragons BO4
05:00 Los Angeles Valiant vs Los Angeles Gladiators BO4
1 czerwca
01:00 London Spitfire vs Boston Uprising BO4
03:00 San Francisco Shock vs Dallas Fuel BO4
05:00 Philadelphia Fusion vs Los Angeles Gladiators BO4
2 czerwca
01:00 Houston Outlaws vs Shanghai Dragons BO4
03:00 Florida Mayhem vs Seoul Dynasty BO4
05:00 Boston Uprising vs San Francisco Shock BO4
22:00 London Spitfire vs Dallas Fuel BO4
3 czerwca
00:00 New York Excelsior vs Los Angeles Valiant BO4
02:00 Florida Mayhem vs Houston Outlaws BO4

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału rozgrywek na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Czwarty etap Overwatch League  potrwa do 18 czerwca, zaś jego zwycięzca zgarnie 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OpTic zamyka listę uczestników DreamHack Open Summer 2018

Poznaliśmy już wszystkie drużyny, które w połowie czerwca pojawią się na DreamHack Open Summer 2018. Do zaproszonego już dziś AGO Esports dołączyło bo...