fot. Izako Boars

Izako Boars otwiera dywizję PUBG i przejmuje skład Husarii

Izako Boars otwiera trzecią dywizję. Po Counter-Strike: Global Offensive oraz Zula przyszła pora na produkcję, która szturmem wbiła się na esportowe salony i jego sztandarowym przedstawicielem bijącego rekordy popularności gatunku battle royale. Mowa oczywiście o Playerunknown’s Battlegrounds.

Od teraz pod banderą organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego występować będzie skład znany dotychczas jako Husaria. Drużyna Piotra „Mezaliasa” Grabowskiego to prawdopodobnie najbardziejk rozpoznawalna polska drużyna PUBG, która od dłuższego czasu regularnie próbuje swoich sił na międzynarodowej arenie. Ostatnimi czasy regularnie można go też oglądać w cotygodniowej lidze organizowanej przez GLL.

Głównym celem ekipy będzie teraz jednak awans na zbliżające się PUBG Global Invitational 2018. Przypomnijmy, że największy w historii turniej, którego organizacją zajmie się samo Bluehole, zgromadzi w Berlinie 20 najlepszych drużyn z całego świata. Wszystkie one powalczą o łączną pulę nagród w wysokości aż 2 milionów dolarów! Najpierw jednak Polacy będą musieli przejść przez europejskie eliminacje, które odbędą się między 29 czerwca a 1 lipca w Leicester.

Skład prowadzonej przez Izako Boars dywizji PUBG prezentuje się następująco:

  • Piotr „Mezalias” Grabowski
  • Mateusz „MOORPHEUS” Ludwig
  • Paweł „ghostar” Smoliński
  • Patryk „Bruksel” Kopecki
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aż trzech Polaków w ćwierćfinałach WCS Austin

Mistrzostwa WCS Austin już teraz można uznać za największy sukces Polaków od dłuższego czasu. Aż trzech naszych rodaków znalazło się w ćwierćfinałach...