Stań się częścią Cybersport.pl – rusza rekrutacja do redakcji!

Nieustanny rozwój portalu Cybersport.pl i środowiska esportowego sprawiają, że potrzebujemy kolejnych rąk do pracy. Właśnie dlatego dziś rusza rekrutacja do naszej redakcji. Zgłosić może się każdy – spróbuj swoich sił niezależnie od tego, czy masz już jakieś dziennikarskie doświadczenie, czy dopiero chcesz zacząć.

Kandydat na redaktora powinien być oczywiście zaznajomiony z zasadami obowiązującymi w języku polskim oraz posiadać tzw. „lekkie pióro” – to pozwoli na poprawne oraz sprawne przelewanie swoich myśli na „wirtualny papier”. Niezbędna będzie również wiedza na temat esportowej sceny gry, o której chcielibyście pisać na łamach Cybersport.pl.

Aktualnie szukamy przede wszystkim osób, które będą zajmowały się Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, League of Legends, FIFA 18, PUBG oraz Fortnite, ale nie chcemy zamykać się na inne tytuły. Jeśli uważasz, że gra, którą się zajmujesz również jest czymś, co nie powinno zostać przez nas pominięte, wyślij zgłoszenie!

Zgłoszenia przesyłajcie na adres [email protected] w tytule dodając [REKRUTACJA]. W mailu zawrzyjcie podstawowe informacje o sobie, o grach, które Was interesują oraz przykładowe teksty Waszego autorstwa. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Co oferujemy w zamian? Przede wszystkim – wynagrodzenie pieniężne. Należy jednak pamiętać, że nie jest to praca etatowa, a dorywcza. Nasi redaktorzy mają także szanse na wyjazdy na najważniejsze wydarzenia esportowe.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

n0thing zagra z mousesports na ESL One Belo Horizonte

Takiej informacji z pewnością nikt się nie spodziewał – Jordan "n0thing" Gilbert wystąpi na ESL One Belo Horizonte 2018 w barwach mousesports. Wszystk...