Odbijacz i nowe skiny
fot. Epic Games/Fortnite

Odbijacz i nowe skiny już dostępne w Fortnicie

Epic Games — twórcy Fortnite’a – bardzo często zaskakują graczy wieloma wyczekiwanymi nowościami. Tak również stało się dzisiaj, gdy do dostępnej już wersji 4.3 zawitała nowa pułapka, Odbijacz, a także dodatkowe skiny pod nazwą Chromowani Komandosi.

Odbijacz (tryb Battle Royale)

fot. Epic Games

Pierwszą z zaprezentowanych zmian jest dodanie nowego rodzaju pułapki, która wyrzuca wrogów lub znajomych w niebo. Może ona przydać szczególnie podczas niespodziewanego zajścia nas przez przeciwnika. Co ciekawe, Odbijacz może zostać umieszczony nie tylko na podłodze, ale również na ścianach. Znajdziemy go w skrzynkach, lamach, zrzucanych pojemnikach, a także w łupach zbieranych z ziemi. Poniżej prezentujemy film, który pokazuje jej działanie:

Nowe skiny w Ratowaniu Świata – Chromowani Komandosi

fot. Epic Games

Kolejną z nowości jest dodanie dwóch skinów do płatnego trybu Ratowanie Świata. Są to Metaliczny Jonesy, który na powyższej grafice znajduje się po lewej stronie oraz znajdująca się po prawej Chromowana Ramirez. Będą one dostępne do kupienia w sklepie okolicznościowym Fortnite: Ratowanie Świata od 7 czerwca.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Punchliners dołączają do Atlantic.gg

Organizacja Atlantic.gg ogłosiła nowy skład Counter-Strike: Global Offensive. Od teraz w jej barwach występować będzie miksowy skład Punchliners, w kt...