fot. fb.com/OWTeamPoland

Rusza nabór do reprezentacji Polski w Overwatch

Od rozpoczęcia Overwatch World Cup 2018 dzielą nas już tylko dwa miesiące. Nic więc dziwnego, że powołane niedawno komitety ogłosiły już nabory do zespołów narodowych, które reprezentować będą poszczególne kraje podczas prestiżowej imprezy. Nas oczywiście najbardziej interesować będzie Polska.

Biało-czerwoni będą mieli okazję poprawić swój ubiegłoroczny wynik – wtedy w Katowicach nie udało im się zająć miejsca premiowanego awansem do amerykańskich play-offów. Teraz ma być inaczej, ale zanim nasi rodacy otrzymają szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności, najpierw dokonana musi zostać selekcja. Jednym z jej elementów będą tryouty, które rozpoczną się już niedługo. W teorii część miejsc wydaje się być już obsadzona, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wierzący w swoje umiejętności gracze spróbowali swoich sił. Wszyscy chętni mogą zapisać się na testy za pomocą formularza, który znajduje się pod tym adresem.

Przypomnijmy, że ostatecznego wyboru dokona komitet, w skład którego weszli Paweł Słomka, Michał “Warchawk” Warchał oraz Wojciech “Theo” Buda. Czasu nie jest już zbyt wiele, gdyż ostateczne kadry muszą zostać przesłane do centrali Blizzarda między 15 czerwca a 5 lipca. Z kolei samo Overwatch World Cup 2018 wystartuje w sierpniu i rozgrywane będzie na trzech różnych kontynentach. Natomiast faza pucharowa ponownie odbędzie się w Anaheim przy okazji BlizzConu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Big

Big następcą LemonNationa w OpTic Gaming

Przerwy między splitami najbardziej prestiżowych rozgrywek w League of Legends przyzwyczaiły nas do transferowych zawirowań, w których często trudno b...