fot. Blizzard/Robert Paul

Czy Boston wreszcie się obudzi? Przed nami czwarty tydzień Overwatch League Stage 4

Już dziś w nocy startuje czwarty i jednocześnie przedostatni tydzień zmagań w ramach Overwatch League Stage 4. Sezon zasadniczy nieubłaganie zbliża się do końca, a my nadal znamy tylko jeden zespół, który może być pewny gry w play-offach.

Mowa oczywiście o New York Excelsior, które zgarnęło pierwsze miejsce w dwóch poprzednich etapach i zapewne będzie chciało powtórzyć ten wyczyn w tym aktualnie trwającym. Przed ekipą z Wielkiego Jabłka jednak dość wymagająca seria spotkań, bowiem przyjdzie jej mierzyć z mogącym pochwalić się takim samym bilansem spotkań Los Angeles Gladiators oraz San Francisco Shock, które po dość przeciętnym początku sezonu odbija się wreszcie od dna.

Kluczowe pozostaje też pytanie czy Los Angeles Valiant pozostanie niepokonane. Wydaje się, że szanse na to są całkiem spore, chociaż problemy graczom z Kalifornii sprawić może Houston Outlaws. Większych szans nie daje się natomiast pozostającemu w kryzysie London Spitfire, które co prawda zgarnęło ostatnio wreszcie pierwsze punkty, ale i tak znajduje się w bardzo trudnej sytuacji i mimo wygranej w Stage 1 może nie pojawić się nawet w fazie pucharowej.

Harmonogram czwartego tygodnia prezentuje się następująco:

7 czerwca
01:00 Seoul Dynasty vs Boston Uprising BO4
03:00 Shanghai Dragons vs Florida Mayhem BO4
05:00 Dallas Fuel vs Houston Outlaws BO4
8 czerwca
01:00 Los Angeles Valiant vs London Spitfire BO4
03:00 Los Angeles Gladiators vs New York Excelsior BO4
05:00 San Francisco Shock vs Philadelphia Fusion BO4
9 czerwca
01:00 Boston Uprising vs Shanghai Dragons BO4
03:00 Florida Mayhem vs Dallas Fuel BO4
05:00 Philadelphia Fusion vs Seoul Dynasty BO4
22:00 London Spitfire vs Los Angeles Gladiators BO4
10 czerwca
00:00 New York Excelsior vs San Francisco Shock BO4
02:00 Houston Outlaws vs Los Angeles Valiant BO4

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału rozgrywek na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Czwarty etap Overwatch League  potrwa do 18 czerwca, zaś jego zwycięzca zgarnie 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MG nie jest już graczem Shanghai Dragons

Wiele wskazuje na to, że już w inauguracyjnym sezonie Overwatch League Shanghai Dragons zapisze się w historii jako drużyna, która ani razu nie zdołał...