Hearthstone Global Games

Trwa głosowanie na reprezentacje narodowe w Hearthstone Global Games

Druga edycja Hearthstone Global Games zbliża się wielkimi krokami. Po raz kolejny reprezentacje narodowe z całego świata zmierzą się ze sobą w prestiżowym turnieju, którego uczestnicy zostaną w głównej mierze wyłonieni przez samą społeczność. W skład czteroosobowych zespołów wejdzie po trzech zawodników wybranych przez użytkowników z danego kraju, ale znamy już po jednym graczu wszystkich reprezentacji. W przypadku Polski jest to Dawid „Dawido” Florczyk, który otrzymał bezpośrednie zaproszenie od Blizzarda za dotychczasowe wyniki w ramach cyklu HCT.

Użytkownicy Hearthstone mogą głosować na skład jednej z 48 reprezentacji krajowych. Wyboru można dokonać jedynie w ramach swojej własnej narodowości, a ci gracze, których państwa nie uwzględniono w Hearthstone Global Games, mogą zagłosować na dowolny skład. Polacy mają do wyboru trzech z ośmiu zaproponowanych zawodników. Na liście znajdują się Xeno, dogmeat, A83650, matff, Sevel, Oloninho, Tuttek i kamlak222.

Aby oddać swój głos na skład reprezentacji narodowej w Hearthstone należy zalogować się w usłudze Battle.net. Raz dokonanego wyboru nie można już zmienić. Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie turnieju.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

shz i caike nowymi zawodnikami YeaH! Gaming

Od momentu powrotu w styczniu tego roku YeaH! Gaming wyraźnie nie zachwyca. Brazylijska formacja na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy tylko raz zdo...