fot. Blizzard

xQc powraca! Kanadyjczyk wystąpi w Overwatch Contenders Trials

„Tęskniliście?” powinien napisać Félix „xQc” Lengyel. Kontrowersyjny Kanadyjczyk, który trzy miesiące temu został wyrzucony z Overwatch League z uwagi na swoje zachowanie, powraca do rywalizacji i wystąpi w nadchodzącym sezonie północnoamerykańskiego Overwatch Contenders Trials.

22-latek był jednym z kilku graczy, których włodarze Dallas Fuel zdecydowali się zatrudnić przed startem OWL. Jednakże częściej niż z uwagi na jego formę, o Lengyelu mówiło się przy okazji kolejnych niezbyt przemyślanych wypowiedzi oraz zachowań, których ten się dopuszczał, a które były karane przez Blizzard z pełną surowością. Wokół młodego gracza utworzyła się naprawdę niezdrowa atmosfera, wobec czego w połowie marca działacze z Dallas podjęli decyzję o natychmiastowym zakończeniu współpracy z xQc.

Teraz jednak były członek m.in. Arc 6 ponownie pojawi się na scenie, tym razem walcząc o awans do Overwatch Contenders w barwach miksowego GOATS. Co ciekawe, mówi się, że kilku jego nowych kolegów także miało w przeszłości problemy natury dyscyplinarnej, które miały kończyć się zawieszeniami. Co więcej, dwóch graczy miało nawet otrzymać bany za boosting. Wydaje się więc, że Kanadyjczyk nie powinien mieć problemu z dogadaniem się z nowym zespołem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Giants Kashtelan

Udany start Polaków w czwartą rundę LVP SuperLiga Orange. Kolejne mecze już dziś

Pierwszy dzień czwartej kolejki LVP SuperLiga Orange zakończony. Miniony wieczór był bardzo udany dla naszych rodaków – zarówno eMonkeyz Pawła "Czekol...