Panorama UI coraz bliżej pojawienia się w CS:GO?

Styczeń 2017 – właśnie wtedy po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o tym, że do CS:GO może zmierzać ogromna aktualizacja, która zmieni między innymi interfejs gry. Od tamtego czasu zbyt wiele się jednak nie zmieniło i tylko kilka razy pojawiały się pogłoski mówiące, że prace nad wprowadzeniem Panorama UI nadal trwają. Wydaje się, że update, który może odświeżyć FPS-a jest już bardzo blisko.

Jeden z użytkowników Steam Translation Server poinformował bowiem, że udostępniono ponad 200 różnych tekstów, które muszą zostać przetłumaczone. Z reguły tego typu teksty są udostępniane na krótko przed oficjalnym wydaniem aktualizacji przez twórcę danej gry. Na opublikowanych przez wickedplayera494 screenshotach w kilku miejscach widać również, że teksty związane są z interfejsem Panorama UI, co sugeruje ich nazwa:

Po raz ostatni o Panorama UI mogliśmy usłyszeć w maju tego roku, kiedy to John McDonald, jeden z pracowników Valve, zorganizował AMA i odpowiadał na pytania internautów. Wówczas poinformował jedynie, że prace nadal trwają, nie ujawniając żadnej konkretnej daty. Według wielu odświeżenie interfejsu gry pozwoli CS:GO na nowo odżyć. Ostatnie miesiące były dla tej gry dość trudne, gdyż na rynku pojawiły się inne tytuły, które skutecznie pozbawiały graczy CS-a.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ViolentPanda

Mistrzostwa Świata piątego sezonu RLCS startują już dziś!

Fani Rocket League już dzisiaj będą mogli zasiąść przed ekranami monitorów i świętować rozpoczęcie RLCS World Championship, czyli mistrzostw świata sw...