Team Dignitas HotS
fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Zmagania najlepszych drużyn HotS-a z całego świata. Pora na Mid-Season Brawl!

Już dziś o 14:00 rozpocznie się Mid-Season Brawl, czyli turniej wieńczący pierwszą fazę sezonu 2018 profesjonalnych rozgrywek Heroes of the Storm. Dwanaście najlepszych drużyn z całego świata stoczy bój o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów oraz miano najlepszej formacji tej fazy.

Dzięki zwycięstwu w odpowiednio Western Clash oraz Eastern Clash na MSB zagra po trzech reprezentantów Europy oraz Korei Południowej. Dodatkowo w stawce znalazły się po dwie drużyny z Ameryki Północnej oraz Chin, a listę uczestników kompletują triumfator HGC International Clash, czyli australijskie Mindfreak oraz zwycięzca HGC Horizon Clash – tajwańskie Luna Meow.

Pierwszym etapem rozgrywek będą zmagania grupowe. Dwanaście drużyn zostało podzielonych na dwa równo liczące zbiory, w których powalczą o awans do play-offów. Do fazy pucharowej awansują po cztery formacje z każdego z zestawień – dwie najlepsze rozpoczną play-offy od drabinki wygranych, zaś ekipy z miejsc 3. i 4. od drabinki przegranych. Mecze fazy grupowej będą rozegrane w formacie Bo2, natomiast spotkania play-offów w formacie Bo5. Wyjątkiem będzie wielki finał, którego zwycięzca będzie musiał zapisać cztery oczka na koncie.

Harmonogram pierwszego dnia Mid-Season Brawl 2018:

Sobota, 9 czerwca
14:00 HeroesHearth Esports vs Luna Meow Grupa B | Bo2
15:30 Gen.G esports vs The One Grupa A | Bo2
17:00 Team Dignitas vs Tempest Grupa B | Bo2
18:30 Fnatic vs Mindfreak Grupa A | Bo2
20:00 Chall Enge vs Method Grupa B | Bo2
21:30 Tempo Storm vs Ballistix Grupa A | Bo2
23:00 Team Dignitas vs Method Grupa B | Bo2

Wszystkie mecze Mid-Season Brawl będziecie mogli obejrzeć na oficjalnej transmisji Blizzarda lub z polskim komentarzem na kanale Michała „theWilQ” Kamockiego. Pełny harmonogram oraz inne informacje dotyczące MSB 2018 znajdziecie na stronie internetowej HGC oraz na Liquipedii.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HS: W Tempo Storm mamy naprawdę niesamowitych indywidualnie zawodników

Przed Tempo Storm pierwsze prawdziwe wyzwanie. Sformowany zaledwie miesiąc temu nowy skład amerykańskiej organizacji już dziś wystąpi na swoim pierwsz...