LUCAS1 Immortals IEM Katowice 2017
fot. ESL/Patrick Strack

Bracia Teles wracają do gry. HEN1 i LUCAS1 w Luminosity

Do zaskakującej zmiany doszło w szeregach drużyny CS:GO reprezentującej barwy Luminosity Gaming. Z zespołem pożegnali się bowiem Gustavo „SHOOWTiME” Gonçalves i Vinicios „PKL” Coelho, którzy jego barw bronili od drugiej połowy 2016 roku. Ich miejsce zajęli natomiast Henrique „HEN1” Teles oraz Lucas „LUCAS1” Teles.

Zmiany ogłoszono niedługo po tym, jak LG z bardzo słabej strony zaprezentowało się na finałach ECS Season 5 w Londynie i odpadło, przegrywając w fazie grupowej najpierw z FaZe Clanem, a następnie G2 Esports. Wydaje się jednak, że wynik na tych zawodach nie miał żadnego wpływu na transfery – te najprawdopodobniej były przesądzone już wcześniej.

W oświadczeniu opublikowanym na oficjalnej stronie Luminosity czytamy:

Niektórzy z naszych fanów mogą się zastanawiać dlaczego dokonaliśmy tej zmiany. Wydaje mi się, że to było jasne dla mnie oraz dla drużyny, że zmiana była potrzebna. Wierzę, że kluczem do sukcesu jest progres, a w starym składzie w ogóle się nie rozwijaliśmy jako drużyna.

Odświeżony skład Luminosity od razu zacznie przygotowania do nadchodzących zawodów. Zespół w najbliższych dniach przebywał będzie w Katowice Gaming House, skąd będzie trenował m.in. przed DreamHack Open Valencia 2018.

Aktualny skład Luminosity Gaming:

  • Lucas „steel” Lopes
  • Gabriel „NEKIZ” Schenato
  • Brazil Gustavo „yeL” Knittel
  • Henrique „HEN1” Teles
  • Lucas „LUCAS1” Teles
  • Rafael „zakk” Fernandes – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Astralis device

device zdobywcą tytułu MVP finałów 5. sezonu ECS

Finał 5. sezonu ligi Esports Championship Series zakończył się ledwo kilkanaście minut temu, a triumfatorem okazało się być Astralis. W związku z tym,...