Rozpoczął się darmowy tydzień z Quake Champions

Za nami pierwszy dzień targów E3, podczas którego odbyła się m.in. konferencja Bethesdy. Amerykański producent opowiedział co nieco o nowym Falloucie, oficjalnie zapowiedział szóstą odsłonę The Elder Scrolls oraz… ogłosił darmowy okres próbny w Quake Champions.

Od teraz aż do aż 17 czerwca każdy może za darmo wypróbować duchowego spadkobiercę legendarnych strzelanek sieciowych. W ramach okresu próbnego wszyscy zainteresowani mogą wypróbować wszystkie tryby gry, ale tylko jedną postać – rangera. Jednakże osoby, które chciałby skorzystać z wszystkich dobrodziejstw nowego Quake’a, nie muszą się martwić – cena Pakietu Championów została na czas promocji obniżona z niemalże 30 do 20 dolarów.

I na koniec najważniejsza informacja – gracze, którzy przypiszą grę do swojego konta, będą mogli z niej korzystać także po zakończeniu okresu próbnego. Aby skorzystać z promocji, wystarczy pobrać grę ze strony Bethesdy lub też ze Steama. Na koniec warto też przypomnieć, że Quake Champions nadal nie miał swojej oficjalnej premiery i znajduje się w fazie wczesnego dostępu.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy ostateczną listę uczestników CS:GO OMEN by HP!

Za nami sześć otwartych turniejów kwalifikacyjnych do CS:GO OMEN by HP, dzięki którym poznaliśmy ostateczną listę uczestników głównego turnieju. Ten o...