fot. StarLadder

Znamy harmonogram pierwszych kwalifikacji offline do Games Clash Masters

W tym tygodniu, 13-14 czerwca, zostaną rozegrane pierwsze kwalifikacje offline do Games Clash Masters. Właśnie poznaliśmy format oraz harmonogram zawodów, w których udział wezmą PACT, AGO Esports, PRIDE oraz SEAL Esports.

Kwalifikacje rozegrane zostaną w formacie każdy z każdym (round robin), a mecze odbywać się będą w systemie BO2. Jeśli pojedynek zakończy się wynikiem 2:0, to zwycięzca otrzyma trzy punkty, zaś w przypadku remisu obie formacje dostaną po jednym oczku. A co, gdy po dwóch dniach zmagań kilka zespołów będzie miało na swoim koncie tyle samo punktów? Brane będą pod uwagę kolejno: bilans bezpośrednich spotkań i bilans rund. Jeśli w tym przypadku także będzie remis, to zespoły rozegrają dodatkowy mecz w trybie BO1.

Harmonogram pierwszych kwalifikacji offline do Games Clash Masters przedstawia się następująco:

13 czerwca
19:30 PACT vs AGO Esports BO2
21:30 AGO Esports vs PRIDE BO2
23:30 PRIDE vs SEAL Esports BO2
14 czerwca
19:30 SEAL Esports vs AGO Esports BO2
21:30 PACT vs SEAL Esports BO2
23:30 PACT vs PRIDE BO2

Zwycięzca turnieju, który transmitowany będzie na Twitch.tv, awansuje na Games Clash Masters w Gdyni. Turniej ten odbędzie się 28-30 września, a jego pula nagród wyniesie 100 000 dolarów.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś startuje ostatnia kolejka PLE w CS:GO. Kto dołączy do Kinguin w play-offach?

Za nami już ponad dwa miesiące zmagań w ramach trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Oznacza to, że etap online powoli dobiega końca, a my poznam...