Gotowy na Mistrzostwa Świata? Fortnite już prawie jest!

Jesteś już gotowy na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej? Fortnite już prawie jest! Po udostępnieniu wczorajszej aktualizacji gry wyciekła ciekawa zawartość związana z nadchodzącym wydarzeniem, w tym skiny, które zostały ujawnione przez TwoEpicBuddies.

Patrząc na odkrycie TwoEpicBuddies możemy zauważyć, że do gry przybędzie nie mniej niż osiem piłkarskich skinów. W tle każdego jest kolaż flag narodowych, w tym należących do niektórych państw, które nie zakwalifikowały się na tegoroczny mundial.

MŚ rozpoczynają się już w czwartek, w związku z czym przypuszcza się, że Epic Games udostępni nową paczkę skórek w najbliższych dniach, podobnie jak stało się to przy dodawaniu skinów z okazji finałów NBA.

W plikach gry można również odnaleźć kilka innych wyglądów postaci. Znalazły się w nich cztery nazwy: Visitor, Dark Eagle, DarkNinja i WWII Pilot. Pierwszy skin od lewej to prawdopodobnie Visitor, drugi i trzeci to Dark Eagle oraz DarkNinja, zaś skórka, która znalazła się najbardziej po prawej stronie to WWII Pilot.

To nie koniec planowanych na najbliższe dni zmian kosmetycznych! W przecieku znalazły się także nowe plecaki, kilofy czy spadochrony.

Dostępne będą także dwa piłkarskie emoji – sędzia pokazujący czerwoną kartkę i żonglerka piłką. Niewykluczone, że emotka „Cry” również jest związana z piłką nożną, stosowaną na przykład, gdy drużyna przegra. Do gry zawita także odwzorowanie ruchów T-Rexa będące doskonałym uzupełnieniem dla skinów Rex i Tricer-ops. Co ciekawe, wyciekły również filmy przedstawiające emoty Waterworks i Kick ups. Mogą one być alternatywnymi nazwami dla żonglerki i „Cry”.

Dodatki te powinny być dostępne w grze w ciągu najbliższego tygodnia.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 Trick

Pora na letnią rundę LCK 2018! Pierwszy mecz już dziś o 10:00

Najlepsze regionalne rozgrywki League of Legends wracają już dzisiaj! O godzinie 10:00 rozpocznie się letnia runda LCK 2018, czyli najbardziej prestiż...