Giants Kashtelan
fot. facebook.com/LigaDeVideojuegosProfesional/

LVP SLO: Walka o szczyt. Dziś Movistar Riders zmierzy się z Vodafone Giants

Wczoraj kolejny raz byliśmy świadkami wyrównanych pojedynków w LVP SuperLiga Orange. Pierwsze dwa spotkania piątej kolejki hiszpańskich rozgrywek zakończyły się remisami. Niespodziankę swoim fanom bez dwóch zdań sprawiło Dragons E.C., które w końcu po pięciu rundach LVP SLO zdobyło swój pierwszy punkt.

Podopieczni Aegiego radzili sobie o wiele lepiej niż w poprzednich tygodniach. Dragons nie dyktowało warunków gry, ale utrzymywało wyrównany stan złota i napsuło sporo krwi swoim oponentom. Niestety brak pewności siebie przesądził losy walki drużynowej i Dragons musiało bezradnie patrzeć na swój upadający Nexus. W drugiej potyczce natomiast trudno było wierzyć w to, co widzieliśmy na ekranach naszych monitorów. Dragons E.C. kompletnie zdeklasowało swoich rywali, nie dając im najmniejszych szans na odbicie się od dna i ostatecznie zwyciężyło po niecałych 25 minutach.

Chwilę później na wirtualnej arenie w szranki stanęli zawodnicy KYIF eSports Club oraz ASUS ROG Army. Mimo że ci drudzy walczyli niczym lwy w pierwszym meczu tej serii i co chwilę szala zwycięstwa przechylała się na ich stronę, to niestety decydująca walka drużynowa należała już do KYIF eSports Club, które wyeliminowało czterech przeciwników i zniszczyło ich Nexus. Po krótkiej przerwie Aesthetic i jego kompani wyszli na scenę z zupełnie innym nastawieniem i już od początku rozgrywki mocno dominowali rywala. KYIF nie pozwoliło sobie na zbyt wiele błędów i rozgromiło oponentów w nieco ponad dwadzieścia minut.

Wczorajsze wyniki LVP SuperLiga Orange:

Poniedziałek, 11 czerwca 2018
19:30 Penguins 1:1 Dragons E.C. Bo2
21:30 KYIF eSports Club 1:1 ASUS ROG Army Bo2

Dziś natomiast czekają nas o wiele bardziej interesujące starcia, bowiem o kolejne punkty powalczą ze sobą drużyny z górnej części tabeli. Na początek mistrzowie ubiegłego sezonu, czyli MAD Lions, podejmą walkę z eMonkeyz. Paweł „Czekolad” Szczepanik i reszta w ubiegłym tygodniu poradzili sobie nieźle, zdobywając łącznie cztery punkty, ale faworytem tego meczu i tak jest MAD Lions, które ostatnio znów gra niczym z nut. Około godziny 21:30 z kolei będziemy mogli emocjonować się pojedynkiem z udziałem trzech Polaków, gdyż naprzeciw sobie staną Movistar Riders oraz Vodafone Giants. Ten mecz z pewnością jest hitem trwającej kolejki, gdyż obydwie formacje znajdują się obecnie ex aequo na pierwszym miejscu w zestawieniu ligi i prezentują naprawdę wysoki poziom.

Harmonogram drugiego dnia piątej kolejki LVP SLO:

Wtorek, 12 czerwca 2018
19:30 MAD Lions MAD Lions vs eMonkeyz Bo2
21:30 Movistar Riders vs Vodafone Giants Bo2

Wszystkie mecze LVP SuperLiga Orange będziecie mogli obejrzeć na oficjalnym kanale rozgrywek. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:30. Po więcej informacji dotyczących 15. sezonu LVP SuperLiga Orange zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO i tomorrow.gg z awansem na finały trzeciego sezonu PLE

Wczorajsze spotkania dziewiątego tygodnia Polskiej Ligi Esportowej dały nam już kilka odpowiedzi, dzięki czemu poznaliśmy mniej więcej końcowy kształt...