fot. Blizzard/Robert Paul

Dziś w nocy startuje ostatnia kolejka czwartego etapu Overwatch League

Już od ponad siedmiu miesięcy czołowi gracze Overwatch z całego świata regularnie mierzą się ze sobą w ramach organizowanej przez Blizzard ligi. Wiele tygodni ostrej rywalizacji już niedługo znajdzie swój finisz w Nowym Jorku, ale zanim to nastąpi trzeba jeszcze wyłonić wszystkich uczestników fazy pucharowej.

Pewne gry w play-offach już teraz mogą być New York Excelsior, Los Angeles Valiant oraz Boston Uprising. Zespoły te na przestrzeni całego sezonu prezentowały najrówniejszą formę i nie muszą już martwić się o swoją przyszłość. Szczególnie tyczy się do ekipy z NY, która w 38 rozegranych przez siebie meczach tylko pięciokrotnie doznawała goryczy porażki, dzięki czemu sięgnęła po triumf w dwóch etapach.

Tyle samo szczęścia nie mają gracze London Spitfire, którzy byli najlepsi w Stage 1. Drużynę należącą do Cloud9 od wielu tygodni trawi bowiem potężny kryzys, z powodu którego nadal nie może ona być pewna gry w kolejnej fazie. Szczególnie ważny dla brytyjskiej formacji będzie pojedynek z Philadelphia Fusion, czyli bezpośrednim rywalem w walce o awans. A nie można zapominać, że chrapkę na sprawienie niespodzianki z tylnego fotela mają również Houston Outlaws oraz Seoul Dynasty.

Harmonogram piątego tygodnia prezentuje się następująco:

14 czerwca
01:00 Los Angeles Gladiators vs Shanghai Dragons BO4
03:00 Los Angeles Valiant vs San Francisco Shock BO4
05:00 Seoul Dynasty vs Dallas Fuel BO4
15 czerwca
01:00 Houston Outlaws vs Philadelphia Fusion BO4
03:00 Florida Mayhem vs London Spitfire BO4
05:00 New York Excelsior vs Boston Uprising BO4
16 czerwca
01:00 Houston Outlaws vs New York Excelsior BO4
03:00 Los Angeles Gladiators vs Seoul Dynasty BO4
05:00 Dallas Fuel vs Los Angeles Valiant BO4
22:00 Philadelphia Fusion vs London Spitfire BO4
17 czerwca
00:00 Shanghai Dragons vs San Francisco Shock BO4
02:00 Boston Uprising vs Florida Mayhem BO4

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału rozgrywek na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Czwarty etap Overwatch League potrwa do 18 czerwca, zaś jego zwycięzca zgarnie 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kassad nowym trenerem Valiance

Aleksandar "kassad" Trifunović zakończył poszukiwania nowego pracodawcy. Po dwóch latach zagranicznych wojaży Serb postanowił powrócić do ojczyzny, by...