rallen Kinguin
fot. ESL/Adela Sznajder

Kinguin awansuje do zamkniętych kwalifikacji do Minora!

Team Kinguin zapewnił sobie awans do zamkniętych kwalifikacji Minora. W decydującym spotkaniu polska formacja okazała się lepsza od Singularity Esports.

Singularity Esports 0 : 2 Team Kinguin

(otwarte eliminacje do Minora EU – półfinał)
7 6 Overpass 9 16
1 7
1 1 Nuke 14 16
0 2
 Mirage 

Początek rozgrywki na Overpassie był bardzo wyrównany. Gdy jedna ekipa zdobywała punkty, druga po chwili zgarniała ich podobną liczbę. Prędko jednak sytuacja ta uległa zmianie, a Team Kinguin zaczął wychodzić na prowadzenie. Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka pokazali pełnię swoich możliwości dopiero w drugiej połowie, gdy po przegranej pistoletówce nie pozwolili rywalom na zdobycie już ani jednego oczka, kończąc spotkanie na pierwszej mapie wynikiem 16:7.

Na Nuke’u gra polskiej ekipy była fenomenalna! Ekipa Karola „rallena” Rodowicza bez żadnych kłopotów zgarnęła pierwsze trzynaście oczek, nie dając swoim rywalom żadnej swobody podczas rozgrywki. Po zwycięstwie w jednej z rund, nękani problemami finansowymi zawodnicy Singularity musieli uznać wyższość biało-czerwonych, którzy wygrali 16:1.

Dzięki bardzo dobrze rozegranych otwartych kwalifikacjach, Team Kinguin zagra w zamkniętych eliminacjach do Minora. W nich potencjalnymi przeciwnikami „Pingwinów” będzie osiem zaproszonych na ten turniej formacji, a także pozostałe siedem drużyn wyłonionych w otwartych kwalifikacjach. Do kolejnego etapu walki o slota na Majorze awansuje tylko osiem zespołów, a taka sama liczba odpadnie podczas zawodów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TACO Liquid

Liquid i mousesports rozpoczynają ESL One Belo Horizonte od zwycięstwa

Zakończyły się dwa kolejne spotkania rozgrywane w ramach fazy grupowej ESL One Belo Horizonte 2018. Team Liquid zmierzył się w pierwszym z nich z niem...