Elazer
fot. Bart Oerbekke / ESL

Elazer i MaNa potwierdzonymi uczestnikami HomeStory Cup XVII

Powracają znane i popularne rozgrywki HomeStory Cup. Siedemnasta edycja cyklu ponownie zagości w niemieckim Krefeld, gdzie organizator rozgrywek, Dennis „TaKe” Gehlen będzie gościć 32 zawodników z całego świata. Sześciu z nich zostało już ogłoszonych. Na HSC XVII zobaczymy m.in. Mikołaja „Elazera” Ogonowskiego i Grzegorza „MaNę” Komincza. Turniej odbędzie się już na przełomie czerwca i lipca.

Obaj Polacy są już weteranami rozgrywek HomeStory Cup. MaNa przez przerwy brał w nich udział od czwartej edycji, zaliczając aż trzynaście wyjazdów do Krefeld z rzędu. Elazer zaś regularną rywalizację w HSC prowadzi od sześciu edycji. Protossowi jeszcze nigdy nie udało się awansować do ćwierćfinałów, zaś Zerg ma na swoim koncie jeden półfinał i jeden ćwierćfinał.

W HSC XVII zachowany zostanie dotychczasowy format rozgrywek. Ponownie rozegrane zostaną dwie fazy grupowe podzielone na trzy dni. W niedzielę zaś odbędą się play-offy udziałem ośmiu najlepszych zawodników. W puli nagród znajdzie się 10 000 dolarów, z czego 40% trafi na konto zwycięzcy.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Cloud9

Jensen, Sneaky i Smoothie poza pierwszym składem Cloud9

Na trzy dni przed startem jednej z najmocniejszych światowych lig League of Legends, NA LCS, Cloud9 postanowiło, że dokona trzech kluczowych zmian w s...