fot. ESL

Oficjalnie: KubiK opuszcza PRIDE

Po dwóch latach Kuba „KubiK” Kubiak opuszcza PRIDE. 25-letni trener na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy pełnił w organizacji różne funkcje, ale teraz zdecydował się zrobić kolejny krok w swojej karierze, co wiązało się także z zakończeniem dotychczasowej współpracy.

Kubiak to były zawodnik takich formacji, jak noMERCY czy też ALSEN-Team. Na początku 2016 roku postanowił poświęcić się pracy szkoleniowej, obejmując mające za sobą dwa starty na turniejach rangi Major Vexed Gaming. Natomiast w połowie czerwca trafił do PRIDE, gdzie powierzono mu funkcję trenera pierwszego zespołu. Przygoda ta nie trwała jednak długo, bo po zaledwie trzech miesiącach jego miejsce zajął Bartosz „Hyper” Wolny.

Mimo to KubiK pozostał w organizacji, gdzie objął pieczę nad projektem, którego celem było stworzenie drużyny-akademii. Całość znalazła swój finał w listopadzie ubiegłego roku, bo właśnie wtedy wyłoniona została dziesiątka laureatów, która została sformowana w dwa składy. Z czasem dochodziło w nich do kilku rotacji, aż wreszcie ostał się tylko jeden zespół, a ten w kwietniu został z kolei wypożyczony do SEAL Esports.

W poszukiwaniu nowych wyzwań.

Coś się kończy, coś się zaczyna ….

Posted by Kuba „KubiK” Kubiak on Thursday, June 14, 2018

Na ten moment dokładna przyszłość 25-latka pozostaje nieznana. Należy jednak pamiętać, że od dłuższego czasu jest on także jednym z komentatorów ESL Polska, toteż nie ma ryzyka, że nagle o KubiKu słuch zaginie.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Snax StarLadder Virtus.pro

Gracze STS: Virtus.pro dobrze wejdzie w CS:GO Asia Championships 2018

Choć obecność polskiej drużyny na “mistrzostwach Azji” może dziwić, to sympatycy Virtus.pro z pewnością nie będą narzekać na kolejną okazję do oglądan...