fot. DreamHack/Jennika Ojala

DH Open Summer na start. Pierwszy mecz AGO o 15:00

Czas na kolejny już tegoroczny przystanek serii DreamHack Open. Tym razem osiem zespołów Counter-Strike: Global Offensvie przybyło do legendarnego Jönköping, by tam rywalizować na letniej edycji zawodów. Wśród uczestników nie zabraknie również Polaków, gdyż bezpośrednie zaproszenie otrzymali podopieczni AGO Esports.

W pierwszy dzień zmagań w Szwecji dojdzie do sześciu potyczek, a wszystkie odbędą się w trybie BO1. Najpierw zobaczymy cztery mecze pierwszej rundy grup A oraz B, a na koniec dnia dojdzie do pojedynków zwycięzców w obu zbiorach, dzięki którym poznamy dwóch półfinalistów.

AGO Esports przyjdzie o 15:00 zmierzyć się z Red Reserve, które do niedawna występowało jeszcze jako GODSENT. Fani Jastrzębi pamiętają na pewno, jak wiele razy ekipa Furlana mierzyła się z formacją Brollana. Ich bezpośrednie starcia kończyły się różnymi wynikami – raz triumfowała jedna strona, a raz druga – jednak teraz wydaje się, że to nasi rodacy są faworytami.

Harmonogram pierwszego dnia rozgrywek:

16 czerwca

Grupa A

12:00 North vs The Imperial BO1

Grupa B

13:30 Renegades vs compLexity Gaming BO1

Grupa A

15:00 AGO Esports vs Red Reserve BO1

Grupa B

16:30 Gambit Esports vs OpTic Gaming BO1

Mecz wygranych grupy A

18:00 TBD vs TBD BO1

Mecz wygranych grupy B

19:30 TBD vs TBD BO1

Polskojęzyczna transmisja z DreamHack Open Summer 2018 dostępna będzie na kanale GamerTV. Po aktualne informacje na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
PACT

Startują finały GG League w Poznaniu

Przez dwa najbliższe dni w Poznaniu na INEA Stadionie toczyć się będą zmagania w ramach Good Game League 2018. Dwanaście drużyn – osiem polskich i czt...