PACT
fot. ESL

Dziś kolejne mecze PACT w ESEA Mountain Dew League

Dzięki całkiem niezłemu startowi w ESEA Mountain Dew League rozgrywające debiutancki sezon PACT może obecnie pochwalić się wysokim piątym miejscem. Już dziś przed Polakami szansa na kolejne punkty, które pozwoliłby im umocnić się w czubie tabeli.

Pierwszy rywalem trzeciej ekipy minionego sezonu ESL Mistrzostw Polski będzie Sprout Esports. Niemiecka organizacja przez większą cześć bieżącego roku musiała borykać się z problemami kadrowymi, przez które jej wyniki, co zrozumiałe, pozostawiały sporo do życzenia. Dopiero na przełomie maja i czerwca skład udało się ustabilizować, ale osiągane rezultaty nadal nie zachwycają. Jak dotychczas Sprout rozegrało w ESEA MDL pięć spotkań, z czego wygrało trzy. Lepsi od podopiecznych Tobiasa „towa b” Herberholda okazali się reprezentanci ALTERNATE aTTaX oraz Japaleno.

Przeciętnie prezentuje się także drugi dzisiejszy przeciwnik PACT, czyli NOBO. Francuska drużyna złożona w większości z byłych graczy dizLown rozegrała już sześć meczów, ale tylko połowę z nich kończyła z trzema punktami. W międzyczasie piątka znad Sekwany mierzyła się m.in. z Virtus.pro, które półtora tygodnia temu ograła 16:14. Z drugiej strony wczoraj David „davidp” Prins wraz z kolegami musieli uznać wyższość wspomnianego już ALTERNATE, a także niemiłosiernie męczyli się ze Smoke Criminals, co wskazuje, że ich forma nie jest zbyt wysoka.

Środowy harmonogram spotkań prezentuje się następująco:

20 czerwca
20:00 PACT vs Sprout Esports BO1 transmisja
21:00 NOBO vs PACT BO1 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Co powinno zmienić się w formacie Majorów CS:GO? Odpowiadają m.in. profesjonalni gracze

We wrześniu odbędzie się drugi tegoroczny Major Counter-Strike: Global Offensive. Tym razem światowa czołówka spotka się w Londynie, gdzie ponownie wa...