fot. Fnatic

luckeRRR uzupełnia skład Fnatic Academy

Dwa miesiące od swoich oficjalnych narodzin nowy skład Fnatic Academy został wreszcie skompletowany. Do ekipy dołączył bowiem Niels „luckeRRR” Jasiek, który od początku tego miesiąca wspomagał podopiecznych organizacji w roli zmiennika.

Drugi zespół Fnatic został wyłoniony na drodze szwedzkiego reality-show GAMERZ. Pięciu laureatów, których ekipa zatriumfowała w finałowym odcinku, otrzymało szansę na angaż, ale najpierw musieli oni odbyć miesięczny bootcamp, który miał na celu dokładne ich przetestowanie. Ostatecznie kontrakty otrzymała tylko czwórka graczy, gdyż Hubert „CaNNiE” Ludwig nie zdołał przekonać do siebie sztabu szkoleniowego.

Od tego czasu Akademia prowadziła poszukiwania odpowiedniej osoby, która mogłaby zając wolny piąty fotel. Ostatecznie padło na Jasieka, który od kwietnia pozostawał bezrobotny po nieudanych testach w BIG. 22-letni Niemiec miał okazję występować pod banderą Fnatic Academy przez trzy kolejne tygodnie i wraz z nią bezskutecznie próbował awansować do zamkniętych eliminacji do Minora. I chociaż drużyna ostatecznie nie osiągnęła sukcesu, Jasiek i tak zapewnił sobie angaż.

Jesteśmy szczęśliwi, gdyż możemy ogłosić, iż luckeRRR przeszedł testy i uzupełnił skład Fnatic Academy – przyznał w oświadczeniu przygotowanym dla serwisu HLTV Andreas „Samuelsson” Samuelsson, dyrektor CS:GO Fnatic. – Ma on świetną osobowość i wniesie swój wkład nie tylko w samą grę, ale także także i poza nią. Będzie on naszym głównym snajperem. Sama drużyna od momentu dołączenia do akademii poczyniła ogromny progres i niecierpliwie czekamy aż udowodni swoją jakość na lanie – dodał.

W tej sytuacji skład Fnatic Academy prezentuje się następująco:

  • Alexander „AlekS” Andersson
  • Johan „Meddo” Lundborg
  • Adam „ec1s” Eccles
  • Matej „MaTaFe” Fekonja
  • Niels „luckeRRR” Jasiek
  • Stefan „StSander” Andersson – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
fortnite

Mobilny Fortnite zarobił 100 milionów dolarów przez pierwsze 3 miesiące!

90Jak podaje portal Sensor Tower, Fortnite na urządzenia z systemem iOS zdołał zarobić ponad 100 milionów dolarów przez pierwsze 90 dni od wydania gry...