fot. Fragbite/André "rich" Åkerblom

jayzaR nie jest już graczem Chaos

Od momentu, gdy drużyna Mikaila „Maikelelego” Billa znalazła chętną do jej zatrudnienia organizację, nie minęły nawet dwa miesiące. Tym większym zaskoczeniem może być więc fakt, że w szwedzkim składzie już teraz doszło do pierwszej zmiany.

Złożona z byłych graczy takich formacji, jak Fnatic czy Ninjas in Pyjamas ekipa została na początku maja zakontraktowana przez Digital Chaos. Cel był prosty – osiągać jak najlepsze rezultaty. Ale i tak proste zadanie ostatecznie przerosło pięciu doświadczonych Szwedów, których największą porażką jest oczywiście brak awansu do zamkniętych eliminacji do Minora. A powiedzieć, że skandynawska piątka zaprezentowała się słabo to tak, jakby nic nie powiedzieć – reprezentanci Chaos cztery razy startowali w etapie otwartym i aż trzykrotnie odpadali już po drugim meczu.

Ofiarą tych rozczarowujących rezultatów okazał się najmłodszy jego członek, Aleksandr „jayzaR” Zarkovic. który najbardziej kojarzony jest z czasów swojej gry dla Fnatic Academy oraz Epsilon Esports. Ruch ten jest zresztą bardzo zaskakujący, bo to właśnie Zarkovic regularnie wykręcał najlepsze statystyki i wydawał się mieć pewne miejsce w zespole. Pole do domysłów pozostawia także fakt, że żaden z zawodników nie wyjaśnił dlaczego to właśnie 21-latek został usunięty z drużyny.

Dziękuję moim kolegom z drużyny za zabranie mnie w tę sześciomiesięczną przygodę. Życzę wam powodzenia w przyszłości – zaczął jayzaR opublikowane przez siebie oświadczenie. – Chciałbym podziękować też Chaos za pełen profesjonalizm oraz troskę o mnie. Przez ten krótki czas pomogliście mi rozwinąć się nie tylko jako graczowi, ale także jako osobie. Od teraz jestem wolnym zawodnikiem i szukam nowego domu. Jestem niesamowicie zmotywowany i głodny gry, zamierzam ciężko pracować. by stać się najlepszym – dodał.

W tej sytuacji skład Chaos prezentuje się następująco:

  • Mikail „Maikelele” Bill
  • Markus „pronax” Wallsten
  • Jacob „pyth” Mourujärvi
  • Mattias „benny” Rosback
  • Sam „SamE” Ellis – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

luckeRRR uzupełnia skład Fnatic Academy

Dwa miesiące od swoich oficjalnych narodzin nowy skład Fnatic Academy został wreszcie skompletowany. Do ekipy dołączył bowiem Niels "luckeRRR" Jasiek,...