PACT
fot. ESL

PACT ulega Teamowi Spirit w ESEA MDL

PACT rozegrało dzisiaj swój dziewiąty mecz w ramach 28. sezonu ESEA Mountain Dew, w którym przeciwnikiem rodzimej drużyny był wschodnioeuropejski Team Spirit. Polacy ostatecznie po ciężkiej batalii musieli uznać wyższość swoich rywali.

Team Spirit 16 : 12 PACT

(ESEA MDL Season 28)
16 8 Overpass 7 12
8 5

Pierwsze cztery rundy rozgrywki na Overpassie wpadły na konto zawodników PACT. Po chwili jednak Team Spirit odrobił częściowo straty, mocno zbliżając się dzięki temu wynikiem do Polaków. Rodzima ekipa szybko ponownie odskoczyła rywalowi, lecz przed zamianą stron trzech Rosjan i dwóch Ukraińców zdołało jeszcze pięciokrotnie pokonać biało-czerwonych.

Po zamianie stron pistoletówka i dwie kolejne rundy zostały zgarnięte przez ekipę somedieyounga. Nasi rodacy jednak od razu po zebraniu wystarczających środków na grę z pełnym wyposażeniem bardzo sprawnie doprowadzili do remisu. W dalszej części meczu gra była wyrównana, lecz po chwili to Team Spirit zaczął ponownie wysuwać się na prowadzenie. Koniec końców to międzynarodowa drużyna pierwsza zdobyła szesnasty punkt, a tym samym zwyciężyła z PACT.

Po zakończonym już meczu z Teamem Spirit, lunAtic i spółka znajdują się na siódmej lokacie w tabeli ESEA MDL, z pięcioma zwycięstwami i czterema porażkami. Już za chwilę odbędzie się kolejny mecz rozgrywany w ramach tej ligi, w którym Virtus.pro zmierzy się z Fragsters. Transmisja nadchodzącego pojedynku będzie dostępna w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Giants Kashtelan

Kashtelan rezerwowym zawodnikiem europejskiego Giants Gaming

Dzisiaj do bazy kontraktów EU LCS zostało dodane nazwisko kolejnego Polaka. Chodzi o Gawła "Kashtelana" Paprzyckiego, który został rezerwowym Giants....