G2 Esports Perkz
fot. Riot Games

Perkz niszczy Schalke 04! G2 wciąż niepokonane w EU LCS

Zarówno gracze, jak i fani G2 Esports mogą być bardzo zadowoleni po pierwszych dwóch meczach w letnim splicie EU LCS 2018. Obydwa spotkania były całkowicie zdominowane przez zawodników hiszpańskiej organizacji. Bardzo podobny przebieg miało dzisiejsze starcie G2 przeciwko ekipie Oskara „Vandera” Bogdana – FC Schalke 04.

G2 Esports 1:0
Schalke 04

Po raz kolejny w tym splicie mogliśmy obserwować popularną parę dżungla-mid, czyli Brauma oraz Kai’Sę. Na taki wybór zdecydowało się G2. W pierwszych minutach gry Wadid na górnej alei sam zdołał pokonać Vizicsacsiego, po czym to samo zrobił Perkz. Mimo to Schalke zgarnęło Smoka Ognia. Wicemistrz poprzedniego splitu umocnił się jednak na prowadzeniu zdobywając pierwszą wieżę i kolejnego smoka. Kiedy Jankos ze swoim midlanerem zgarniali dwie wieże na topie, Vander z kolegami zdołali zabić trzech przeciwników, jednak w ogólnym rozrachunku niewiele im to pomogło. Chwilę później gracze Schalke próbowali podjąć Barona, jednak Perkz ich zabił czwórkę z nich. Skończenie gry przez zawodników G2 było tylko formalnością. Pięknym przypieczętowaniem zwycięstwa był penta kill Kai’Sy wybranej przez Chorwata.

Rozgrywki EU LCS możecie śledzić w naszej relacji. Wszystkie mecze europejskich rozgrywek możecie oglądać w ESL TV Polska.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Finlandia i Norwegia ogłosiły składy na Overwatch World Cup 2018

Kolejna edycja Overwatch World Cup zbliża się wielkimi krokami. Czasu nie pozostało już zbyt wiele, więc nic dziwnego, że niektóre komitety narodowe o...