FC Schalke 04 Vander
fot. Riot Games

EU LCS: Schalke 04 lepsze od ROCCAT

Drugi tydzień EU LCS 2018 Summer Split FC Schalke 04 zakończy ze zwycięstwem i porażką. Wczoraj zespół Oskara „Vandera” Bogdana musiał uznać wyższość G2 Esports, lecz dziś Polak i kompani pokonali ROCCAT i obecnie razem z podopiecznymi fredy’ego122 zajmują piąte miejsce w tabeli.

ROCCAT 0:1
FC Schalke 04

Od pierwszych minut FC Schalke 04 nieustannie powiększało swoją przewagę. W porównaniu z wczorajszym dniem znaczny progres można było dostrzec w grze toplanera S04 – Vizicsacsiego. Węgier uczestniczył w każdym z pierwszych siedmiu zabójstw swojego zespołu mocno przyczyniając się do różnicy w złocie. Mimo to kolejne minuty były bardzo wyrównane, a deficyt w złocie przestał się pogłębiać i z każdą minutą znaczył coraz mniej. Dopiero w 39. minucie po zdobyciu drugiego Nashora ekipa z Gelsenkirchen mogła odważniej ruszyć do ataku i jeszcze z fioletowym wzmocnieniem dopełniła formalności.

W drugim meczu dnia zmierzą się Giants Gaming oraz Misfits Gaming. To spotkanie oraz wszystkie kolejne będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Więcej informacji dotyczących EU LCS 2018 Summer Split znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Reignover

CLG zmierzy się z Teamem Liquid na start drugiego tygodnia NA LCS

Czas na kolejną dawkę emocji związanych ze zmaganiami najlepszych rozgrywek w League of Legends w Północnej Ameryce. Przed nami drugi tydzień letniej...