Fnatic sOAZ, LCS EU 2017 Summer Split
fot. Riot Games

EU LCS: Totalna dominacja Fnatic nad Teamem Vitality

Drugi tydzień letniej rundy EU LCS 2018 Summer Split zakończony. W meczu wieńczącym drugą kolejkę do walki stanęły Fnatic oraz Team Vitality. Choć po sytuacji w tabeli mogliśmy oczekiwać znacznie bardziej wyrównanego starcia, Fnatic nie miało większego problemu ze zwycięstwem. Zespół Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego niestety zaliczył dwie porażki podczas drugiej kolejki i obecnie razem z trzema formacjami dzieli czwartą lokatę w europejskim rankingu.

Fnatic 1:0
Team Vitality

Początek spotkania z pewnością nie był czymś, co chcieli pokazać gracze Teamu Vitality. W ósmej minucie Fnatic rozpoczęło rzeź, zdobywając pięć zabójstw w przeciągu niespełna 80 sekund. Dwie minuty później Bwipo i spółka raz jeszcze błyskawicznie rozprawili się z całą ekipą rywali i na tablicy zabójstw widniał wynik 10-0. Po utracie pierwszej wieży wewnętrznej deficyt Vitality w złocie przekroczył 10 tysięcy. Niespełna trzy minuty później Fnatic unicestwiło przeciwników i podczas ich nieobecności jednocześnie zniszczyło ich inhibitor oraz pokonało Nashora. Po 25 minutach dominacji podopieczni Dylana Falco ruszyli na Nexus dopełnić dzieła zniszczenia.

To było ostatnie starcie w ramach drugiego tygodnia EU LCS 2018 Summer Split. Najbardziej prestiżowa liga LoL-a w Europie powróci w najbliższy piątek. Jeszcze dzisiaj jednak akcja przeniesie się za ocean, gdzie rozpocznie się trzecia runda NA LCS 2018 Summer Split. Zapowiedź dzisiejszych meczów NA LCS znajdziecie w tym miejscu, zaś po więcej informacji dotyczących europejskiej ligi zapraszamy tutaj.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niespodzianka w PLE! tomorrow.gg pokonuje AGO w wielkim finale 3. sezonu

Sensacja w trzecim sezonie Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO! Po trudnym, trzymapowym pojedynku po końcowy triumf w wielkim finale niespodziewanie sięg...