Kinguin Nisha
fot. ESL/Adela Sznajder

Europejskie kwalifikacje do TI8 na ostatniej prostej! W stawce m.in. Team Kinguin

Zakończyła się pierwsza faza europejskich kwalifikacji do The International 8. Ośmioro uczestników rozgrywek grupowych zmierzyło się o miejsce w czołowej czwórce. Na koniec tego etapu w górnej połowie tabeli znalazły się OG, Wind And Rain, BlinkPool oraz Team Kinguin – w kolejności od pierwszego do czwartego miejsca.

Najlepsza formacja fazy grupowej, OG, zakończyła ją bez ani jednej porażki. Mimo zmian w składzie formacja N0taila raz jeszcze pokazała pazur, pokonując każdego rywala w formacie Bo1. Drugie miejsce z pięcioma zwycięstwami na koncie zdobyło Wind And Rain, a tuż za WAR znalazło się BlinkPool. Czołową czwórkę zamyka w pełni polski Team Kinguin, który podczas zmagań grupowych wygrał cztery spotkania.

Razem z ostatecznym wyglądem tabeli poznaliśmy rozkład drużyn w drabince play-offów. Lider zestawienia, OG, w drabince podwójnej eliminacji zmierzy się z Teamem Kinguin. Choć patrząc na rezultat obydwu formacji podczas fazy grupowej fani „Pingwinów” mogą mieć powody do niepokoju, to właśnie w meczu z Kinguin OG miało największe problemy. Tylko w pełni polski skład walczył z zespołem Topsona dłużej niż 35 minut – mecz naszych rodaków z OG trwał aż ponad godzinę.

Faza pucharowa trwać będzie dwa dni, a jej pierwszy mecz rozpocznie się dzisiaj o 11:00. Po starciu naszych rodaków z OG do walki staną Wind And Rain i BlinkPool. Następnie zwycięzcy obu tych meczów zmierzą się ze sobą w walce o awans do wielkiego finału. W poniedziałek zostaną rozegrane obydwa mecze drabinki przegranych oraz wielki finał turnieju.

Tak prezentuje się pełna drabinka play-offów europejskich kwalifikacji do The International 2018:

Pierwsza runda Finał drabinki wygranych Wielki finał
24 czerwca, godz. 11:00 | Bo3
OG OG 0
Team Kinguin 0 24 czerwca, godz. 17:00 | Bo3
TBD 0
24 czerwca, godz. 14:00 | Bo3 TBD 0
Wind And Rain 0 25 czerwca, godz. 17:00 | Bo5
Blink Pool BlinkPool 0 TBD 0
Drabinka przegranych TBD 0
25 czerwca, godz. 14:00 | Bo3
TBD 0
25 czerwca, godz. 11:00 | Bo3 TBD 0
TBD 0
TBD 0

Mecze play-offów będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa. Transmisja rozpocznie się o godzinie 11:00. Więcej informacji dotyczących europejskich kwalifikacji do The International 2018 znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
minise kinguin

ZOTAC Cup: Team Kinguin vs Não Tem Como – statystyki graczy

Team Kinguin zachowuje szansę na awans na światowe finały ZOTAC Cup Masters 2018. W ostatnim sobotnim meczu polska formacja bez większych problemów po...