Kinguin eL lisasH
fot. ESL/Adela Sznajder

The International 8 nie dla Teamu Kinguin. Polacy przegrywają z BlinkPool

Koniec nadziei na The International 2018 dla Teamu Kinguin. W pełni polski skład uległ BlinkPool w pierwszym meczu drabinki przegranych i pożegnał się z szansami na udział w tegorocznej odsłonie największego turnieju Doty 2.

BlinkPool Blink Pool 2 : 0 Team Kinguin

Niestety, BlinkPool podobnie jak wcześniej OG nie dało większych szans naszym rodakom. Widać to było już w pierwszym starciu serii – do momentu zabicia pierwszego Roshana przez BP Polacy mieli szansę wrócić do gry, lecz od 15. minuty MISERY i spółka nieustannie powiększali swoje prowadzenie. W 35. minucie po utracie czterech zawodników Kinguin nie pozostało już nic innego, jak oddać zwycięstwo rywalom.

W drugim starciu serii Nisha i spółka nie odstawali tak bardzo w złocie przez większość spotkania, lecz w 29. minucie nastąpił pogrom „Pingwinów”. W przeciągu trzech minut nasi rodacy łącznie zginęli aż trzynaście razy, a do tego utracili Roshana. To było gwoździem do trumny Teamu Kinguin. Od tego momentu przewaga BlinkPool rosła w zawrotnym tempie i w 38. minucie nadzieje na awans Polaków na TI8 zostały definitywnie pogrzebane.

Z europejskich kwalifikacji jeszcze trzy formacje mają szanse na wyjazd do Vancouver. Są nimi OG, Wind And Rain oraz BlinkPool. W najlepszej sytuacji jest zespół 7ckngMada, który do awansu potrzebuje tylko jednego zwycięstwa. Wszystko rozstrzygnie się już jutro. Finał drabinki przegranych, w którym zmierzą się WAR oraz BP jest zaplanowany na godzinę 14:00. Tuż po nim rozegra się ostateczny bój o możliwość reprezentacji Starego Kontynentu na The Interational 8. Więcej informacji dotyczących europejskich kwalifikacji na TI8 znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ZOTAC Cup: Valiance & Co vs Windigo Gaming – statystyki graczy

Drugim finalistą ZOTAC Cup Masters 2018 Europe okazało się Windigo Gaming, które w drugim niedzielnym półfinale pokonało Valiance & Co. Mecz był z...