Magisk Astralis IEM Katowice
fot. ESL/Helena Kristiansson

Astralis i ENCE zainaugurują ESL One Cologne 2018

Na tydzień przed startem ESL One Cologne 2018 organizatorzy imprezy rozlosowali wreszcie grupy, w jakich mierzyć się ze sobą będą poszczególni uczestnicy. A same zawody zapowiadają się naprawdę ciekawie, bo po raz pierwszy od wielu miesięcy naprzeciwko siebie stanie praktycznie cała światowa czołówka.

Wobec tego trudno jednoznacznie wskazać która z ogłoszonych grup jest mocniejsza. W każdej z nich znalazło się bowiem po kilka ekip, które możemy uznać za kandydatów do końcowego triumfu. Jednocześnie oznacza to jednak, że walka o awans do fazy play-off powinna być zacięta. Warto też zwrócić uwagę, że turniej w Kolonii będzie pierwszym, na którym brazylijski skład znany dotychczas jako SK Gaming pojawi się pod banderą MIBR.

Pary pierwszej rundy prezentują się następująco:

3 lipca – grupa A
12:00 Astralis vs ENCE eSports BO1
12:00 Ninjas in Pyjamas vs Cloud9 BO1
13:10 mousesports vs Gambit Esports BO1
13:10 G2 Esports vs Natus Vincere BO1
3 lipca – grupa B
14:20 FaZe Clan vs B.O.O.T-dream[S]cape BO1
14:20 Renegades vs MIBR BO1
15:30 Fnatic vs North BO1
15:30 BIG vs Team Liquid BO1

ESL One Cologne 2018 odbędzie się między 3 a 8 lipca w mogącej pomieścić do 18 tysięcy osób Lanxess-Arenie w Kolonii. Łączna pula nagród wyniesie 300 tysięcy dolarów, zaś wywalczonego przed rokiem tytułu bronić będzie MIBR.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy wygląd mistrzowskich skórek Samsung Galaxy

Prawie pięć miesięcy po poznaniu postaci, które otrzymają skórki w League of Legends związane tematycznie z obecnymi mistrzami świata, Samsung Galaxy,...