fot. Blizzard

Rework Symmetry na serwerach publicznych Overwatch

Testowany od niemal trzech tygodni ogromny rework Symmetry został wreszcie udostępniony na serwerach publicznych. Od teraz wszyscy użytkownicy Overwatch będą mieli szansę zobaczyć jak prezentuje się zupełnie przebudowana postać.

Symmetra od dawna już była jednym z rzadziej wybieranych bohaterów i kojarzyła się głównie z trollami, którzy za nic mieli kompozycję składu. Zaważył to także Blizzard, który od dłuższego czasu pracował nad poważnymi zmianami i oficjalnie zaprezentował nam je na początku czerwca. Nowości było dużo – przemodelowany system strzelania z broni, postaci dodano całkowicie nową umiejętność specjalną, modyfikując jednocześnie działanie starych skilli. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

To tylko część rzeczy, które pojawiły się w najnowszej aktualizacji. Gracze zyskali także dostęp do odrestaurowanej mapy Kolonia Księżycowa Horyzont, która jak dotychczas była obiektem dość znaczącej krytyki ze strony społeczności. Nowe są również kategorie, w jakich grupowani są bohaterowie – zwyczajowy atak i obronę zastąpiła wspólna zakładka natarcie. Większe znaczenie ma mieć również współpraca między zawodnikami – dobre zachowania mają być nagradzane, chociaż ten system doczeka się prawdopodobnie jeszcze kilku poprawek.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PKL zamienia Luminosity na Virtue

Przygoda Viníciosa "PKL-a" Coelho z Luminosity  Gaming dobiegła końca. Zawodnik, który od ponad dwóch tygodni znajdował się na ławce rezerwowych, zdec...