fot. DreamHack

Shroud, n0thing i Dr DisRespect wśród uczestników turnieju PUBG z pulą 160 000 dolarów

28 czerwca rozpocznie się kolejna odsłona turnieju Twitch Rivals w PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS. Zmagania organizowane są z myślą o dwuosobowych zespołach, a w ich puli nagród znajdzie się aż 160 000 dolarów. Na liście uczestników jest kilka naprawdę ciekawych nicków.

Aż sześćdziesiąt cztery drużyny z Europy i Ameryki Północnej już jutro zainaugurują walkę o mistrzowski tytuł Twitch Rivals. Rywalizacja odbywać się będzie wyłącznie na mapie Sanhok i będzie ją można oglądać m.in. na dedykowanym kanale na Twitch.tv. Transmisje na prywatnych kanałach przeprowadzą także niektórzy uczestnicy zawodów. Pewnym jest, że będzie ją można oglądać z perspektywy m.in. Michaela „shrouda” Grześka, Jordana „n0thinga” Gilberta czy Guy’a „Dr DisRespecta” Beahma, którzy zagrają w zawodach.

Na chwilę obecną organizatorzy nie zaprezentowali ostatecznej listy uczestników europejskich i amerykańskich zmagań. W Europie Twitch Rivals ma rozpocząć się 28 czerwca o 9:00.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Reapered: Odsunięci zawodnicy dostaną szansę na udowodnienie swojej wartości

W związku z ostatnimi wydarzeniami oraz słabymi wynikami Cloud9 w NA LCS trener formacji, Bok "Reapered" Han-gyu, zdecydował się na dłuższą wypowiedź...