MICHU Virtus.pro IEM Katowice 2018
fot. ESL/Adela Sznajder

Lista uczestników IEM Shanghai 2018 skompletowana

Zakończyły się trzy regionalne turnieje kwalifikacyjne do Intel Extreme Masters Shanghai 2018. Jako ostatni awans na sierpniowe rozgrywki zapewnili sobie podopieczni Grayhound Gaming. Przypomnijmy, że bezpośrednie zaproszenie na zawody otrzymali natomiast m.in. gracze Virtus.pro.

Awans na zawody już wcześniej zapewnili sobie reprezentanci 5POWER Gaming oraz B.O.O.T-dream[S]cape. Zespoły te wygrały odpowiednio chińskie i azjatyckie eliminacje. Dziś zakończyły się natomiast rozgrywki w Australii i Nowej Zelandii. Najlepiej spisał się Grayhound Gaming, którego zawodnicy w decydującym meczu pokonali Chiefs eSports Club. erkaSt i spółka zaczynali z jedną mapą przewagi dzięki awansowi do finału z WB, ale w finał lepiej weszło Chiefs, które wygrało Nuke’a 16:14. Dwie kolejne mapy – Overpass i Mirage – ułożyły się jednak po myśli Grayhound i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Ostateczna lista uczestników IEM Shanghai 2018 przedstawia się następująco:

Gambit Esports HellRaisers NRG Esports TyLoo
Virtus.pro 5POWER B.O.O.T-dream[S]cape Grayhound Gaming

IEM Shanghai 2018 odbędzie się 1-6 sierpnia w Shanghai New International Expo Center. Podczas tych zawodów osiem zespołów walczyć będzie o nagrody z puli 250 000 dolarów. Co ważne, turniej nie będzie częścią Intel Grand Slam.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
IEM PyeongChang

MKOl coraz bardziej zainteresowany esportem

Międzynarodowy Komitet Olimpijski już w lipcu zorganizuje międzynarodowe forum poświęcone sportom elektronicznym. Całodniowa konferencja odbędzie się...