Podczas gamescomu odbędzie się charytatywny turniej w PUBG

Podczas tegorocznej odsłony targów gamescom odbędzie się PLAYERUNKNOWN’s Charity Challenge – turniej dla dwuosobowych zespołów, w którym udział wezmą influencerzy oraz zespoły z kwalifikacji. Turnieje eliminacyjne odbędą się m.in. w Polsce.

Zmagania w Kolonii nie będą typowymi esportowymi rozgrywkami. Społeczność będzie wybierała wyzwania dla uczestników, a ci wykonując kolejne zadania będą zdobywali coraz więcej pieniędzy, które ostatecznie przeznaczone zostaną na cele charytatywne.

W PLAYERUNKNOWN’s Charity Challenge weźmie udział w sumie sześćdziesięciu czterech zawodników. Połowę stanowić będą bezpośrednio zaproszeni influencerzy, a drugą częścią będą zawodnicy z otwartych internetowych kwalifikacji.

Eliminacje rozpoczną się w lipcu, a zapisy prowadzone będą na stronie ESL Play. Jeśli chcielibyście reprezentować na tych zawodach Polskę, to zapraszamy do odwiedzenia tej strony.

Główny turniej, który odbędzie się 23-25 sierpnia, będzie transmitowany na kanale ESL PUBG oraz na wybranych kanałach influencerów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jutro startują europejskie finały kwalifikacji do PUBG Global Invitational. Zagra m.in. Izako Boars

Już jutro w Leicester rozpoczną się europejskie finały kwalifikacji do PUBG Global Invitational. W zawodach udział weźmie dwadzieścia zespołów, a na n...