mousesports
fot. ESL/Helena Kristiansson

ESL One Cologne 2018 – najważniejsze informacje

Tylko jednej drużyny z aktualnego TOP10 rankingu HLTV.org nie zobaczymy na ESL One Cologne 2018, a to mówi samo za siebie – jeden z najbardziej wyczekiwanych i ikonicznych turniejów Counter-Strike: Global Offensive jest czymś, czego nikt nie powinien przegapić. Interesujących scenariuszy dotyczących właśnie tych rozgrywek jest co najmniej kilka: Janusz „Snax” Pogorzelski debiutował będzie w trykocie mousesports, Aleksi „allu” Jalli wraca na ważny turniej w barwach ENCE, po raz pierwszy pod banderą MIBR zagrają Stewie2k i spółka, a FaZe Clan może wzbogacić się o milion dolarów dzięki Intel Grand Slam.

Czeka nas sześć dni naprawdę zaciętej rywalizacji o mistrzowski tytuł oraz nagrody z puli 300 000 dolarów. Zmagania najlepszych zespołów CS:GO na świecie będziecie mogli oglądać w ESL.TV Polska, a najważniejsze informacje o ESL One Cologne znajdziecie w tym artykule oraz naszej relacji tekstowej.

Podstawowe informacje

Nazwa ESL One Cologne 2018
Data 3 – 8 lipca 2018
Miejsce Kolonia, Niemcy
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 300 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

Astralis

Cloud9

ENCE eSports

G2 Esports

dev1ce Skadoodle allu shox
dupreeh autimatic Aleksib bodyy
Xyp9x RUSH sergej kennyS
gla1ve tarik Aerial SmithZz
Magisk STYKO xseveN Ex6TenZ
zonic (trener) valens (trener) natu (trener) NiaK (trener)

Gambit Esports

mousesports

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

Dosia chrisJ Edward f0rest
AdreN oskar flamie GeT_RiGhT
mou ropz s1mple REZ
Hobbit suNny Zeus dennis
mir Snax electronic Lekr0
groove (trener) lmbt (trener) Kane (trener) pita (trener)
Grupa B

BIG

B.O.O.T-dream[S]cape

FaZe Clan

Fnatic

gob b ImpressioN rain KRIMZ
tabseN splashske karrigan JW
nex Benkai NiKo flusha
tiziaN Tommy GuardiaN Xizt
smooya w1nt3r cromen draken
kakafu (trener) dsn (trener) RobbaN (trener) Jumpy (trener)

Team Liquid

MIBR

North

Renegades

nitr0 FalleN MSL AZR
EliGE fer aizy jks
Twistzz coldzera valde USTILO
NAF boltz mertz Nifty
TACO Stewie2K Kjaerbye jkaem
zews (trener) dead (trener) ave (trener) Ryu (trener)

Harmonogram

3 lipca

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

12:00 Astralis vs ENCE eSports BO1
12:00 Ninjas in Pyjamas vs Cloud9 BO1
13:10 mousesports vs Gambit Esports BO1
13:10 G2 Esports vs Natus Vincere BO1

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

14:20 FaZe Clan vs B.O.O.T-dream[S]cape BO1
14:20 Renegades vs MIBR BO1
15:30 Fnatic vs North BO1
15:30 BIG vs Team Liquid BO1

Półfinał drabinki wygranych grupy A

16:40 TBD vs TBD
BO3

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

16:40 TBD vs TBD
BO3

Półfinał drabinki wygranych grupy A

20:10 TBD vs TBD
BO3

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

20:10 TBD vs TBD
BO3
4 lipca

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy B

12:00 TBD vs TBD
BO3
12:00 TBD vs TBD
BO3

Druga runda drabinki przegranych grupy A

15:30 TBD vs TBD
BO3

Półfinał drabinki wygranych grupy B

15:30 TBD vs TBD
BO3

Druga runda drabinki przegranych grupy A

19:00 TBD vs TBD
BO3

Półfinał drabinki wygranych grupy B

19:00 TBD vs TBD
BO3
5 lipca

Druga runda drabinki przegranych grupy B

12:00 TBD vs TBD
BO3
12:00 TBD vs TBD
BO3

Finał drabinki wygranych grupy A

15:30 TBD vs TBD
BO3

Trzecia runda drabinki przegranych grupy A

15:30 TBD vs TBD
BO3

Trzecia runda drabinki przegranych grupy B

19:00 TBD vs TBD
BO3

Finał drabinki wygranych grupy B

19:00 TBD vs TBD
BO3
6 lipca

Ćwierćfinał

15:00 TBD vs TBD
BO3
18:50 TBD vs TBD
BO3
7 lipca

Półfinał

15:00 TBD vs TBD
BO3
18:50 TBD vs TBD
BO3
8 lipca

Wielki finał

16:00 TBD vs TBD
BO5

Transmisja

Transmisja z ESL One Cologne 2018 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Liquid wygrywa europejskie finały PGI. Polacy bez awansu

W miniony weekend w Leicester rozgrywane były finały europejskich finałów do PUBG Global Invitational 2018. Na najwyższym stopniu podium stanęli ostat...