fot. ESL

KubiK oficjalnie rozpoczyna okres testowy w Virtus.pro!

W ostatnim czasie pojawiało się coraz więcej plotek na temat przyszłości Kuby „KubiKa” Kubiaka. „Internetowi detektywi” zauważyli bowiem, że zaczął pojawiać się na serwerze wraz z innymi członkami Virtus.pro. Dziś pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. KubiK przez najbliższy miesiąc będzie współpracował z polską drużyną CS:GO w charakterze konsultanta taktycznego lub, jak kto woli, analityka.

Oto, co KubiK miał do powiedzenia na temat podjęcia współpracy z Virtus.pro:

Dla mnie to świetna przygoda. Mam szansę współpracować ze świetnymi ludźmi z całej organizacji i jestem im za to wdzięczny.

Z kolei tak rozpoczęcie okresu testowego skomentował trener drużyny, Jakub „kuben” Gurczyński:

Kuba ma sporą wiedzę na temat zagranicznej sceny CS-a, jego doświadczenie pomoże nam stać się lepszym zespołem. W przeszłości pracował również jako trener, więc mogę otrzymać od niego wiele cennych wskazówek.

Kubiak w przeszłości był profesjonalnym zawodnikiem Counter-Strike’a. Później postanowił zająć się trenowaniem, dzięki czemu współpracował między innymi z Teamem AGG, Vexed Gaming czy też PRIDE. W ostatnim czasie często możemy go również usłyszeć podczas różnych transmisji z turniejów CS:GO.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sharkoon przedstawia słuchawki z serii RUSH ER3

Niemiecki producent Sharkoon to od wielu lat specjalista od gamingowych słuchawek w normalnej, a nie kosmicznie wyśrubowanej cenie. Ich modele takie j...