fot. Blizzard

xQc w składzie Kanady na Overwatch World Cup 2018!

Kanada dołączyła do krajów, które ogłosiły już skład, w jakim pojawią się na startującym już niedługo Overwatch World Cup 2018. Na liście powołanych trudno doszukiwać się większych zaskoczeń, chociaż wzrok wielu kibiców zatrzyma się zapewne na jednym z nazwisk.

Félix „xQc” Lengyel to na scene Overwatcha uosobienie wszystkiego, co w grach online najgorsze – wyskoki 22-latka sprawiły nawet, że kilka miesięcy temu stracił on miejsce w Overwatch League. Niedawno jednak były gracz Dallas Fuel powrócił do rywalizacji i wzmocnił grające w Overwatch Contenders GOATS. Najwyraźniej to wystarczyło, by znaleźć się wśród dwunastu najlepszych zawodników z Kanady, którzy będą chcieli powtórzyć ubiegłoroczny sukces.

Przypomnijmy, że w 2017 roku zespół z Ameryki Północnej dotarł aż do wielkiego finału, gdzie musiał jednak uznać wyższość mocarnej Korei Południowej. W powołanej teraz kadrze znalazł się każdy z sześciu graczy, który miał swój wkład w tamten wynik. Ponadto swoją szansę otrzymali także Lucas „NotE” Meissner z Boston Uprising oraz Chris „Bani” Benell, który na co dzień reprezentuje barwy Houston Outlaws.

Skład Kanady prezentuje się następująco:

Lane „Surefour” Roberts Félix „xQc” Lengyel Chris „Bani” Benell
Brady „Agilities” Girardi Shayne „Chayne” La Rocque Joe „Joemeister” Gramano
Liam „Mangachu” Campbell Lucas „NotE” Meissner William „Crimzo” Hernandez
Justin „kellar” Kellar Kevin Randal „Roolf” Stark
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

zonic: Zawsze chcemy być w pełni gotowi

Astralis nie zwalnia tempa i zameldowało się już w półfinale ESL One Cologne 2018. To już szóste zawody z rzędu, podczas których duńska ekipa dotarła...