fot. Blizzard

MATTH nie wystąpi na Overwatch World Cup 2018

Mimo że Overwatch World Cup 2018 jeszcze się nie rozpoczęło to polska kadra już teraz doznała poważnego osłabienia. Udziału w zawodach nie weźmie bowiem stanowiący dotychczas o sile reprezentacji Mateusz „MATTH” Prymas.

Prymas jest jednym z niewielu graczy z Polski, którzy potrafili znaleźć dla siebie miejsce na międzynarodowej scenie Overwatcha. W przeszłości był on związany m.in. z Owly Six oraz Portal of Gaming. Od końca czerwca reprezentuje natomiast barwy Young and Beautiful, które na co dzień rywalizuje w Overwatch Contenders. Nie ulega więc wątpliwości, że byłby on zapewne znaczącym elementem polskiego zespołu narodowego. Ale nie będzie, gdyż MATTH postanowił zerwać wszelkie stosunku z rodzimą społecznością.

Zdecydowalem sie odciac od polskiego community, nie bede bral udzialu w World Cup 2018 i rezygnuje z niego ze wzgledu na…

Posted by Mateusz „matth” Prymas on Friday, July 6, 2018

Co ciekawe, Prymas miał okazję reprezentować Polskę podczas obu rozegranych dotychczas edycjach Mistrzostw Świata w Overwatch. W 2016 roku biało-czerwoni nie dali rady przebrnąć przez eliminację, zaś rok później odpadli podczas mającej miejsce w Katowicach fazy grupowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL One Cologne: BIG vs G2 Esports – statystyki graczy

Zawodnicy BIG awansowali do półfinału ESL One Cologne 2018, w którym zmierzą się z FaZe Clanem. Niemcy w ćwierćfinale walcząc z G2 najpierw zwyciężyli...