fot. fb.com/OWTeamPoland

Poznaliśmy kadrę Polski na Overwatch World Cup 2018!

Poznaliśmy wreszcie skład, w jakim reprezentacja Polski powalczy podczas Overwatch World Cup 2018. Wśród powołanych próżno szukać jakichś większych zaskoczeń, a samą kadrę oparto w dużej mierze o miksowy skład Kolesiostwo.

Najbardziej rozpoznawalnym członkiem rodzimej kadry jest bez wątpienia Karol „DANYE” Szcześniak, który na co dzień pod banderą Copenhagen Flames rywalizuje w Overwatch Contenders. Ma on za sobą także grę we wspomnianym już Kolesiostwie, gdzie występował wraz z innymi powołanymi – Aleksandrem „setroxem” Radeckim, Dorianem „Xyzano” Olechnickim oraz Mateuszem „Matwojem” Hołtynem. Warto jednak nadmienić, że ten ostatni otrzymał na OWC tylko rolę rezerwowego.

Nie da się ukryć, że największym nieobecnym jest Mateusz „MATTH” Prymas. Zawodnik Young and Beautiful był jednym z pewniaków jeśli chodzi o powołania, ale ostatecznie sam wykluczył się z imprezy. Prymas ogłosił wczoraj bowiem, że całkowicie odcina się od polskiej społeczności, która w jego mniemaniu jest toksyczna. Wobec tego w jego miejsce powołano stawiającego dopiero pierwsze kroki na pro scenie Michała „Redzioka” Mingilewicza.

Skład Polski prezentuje się następująco:

Karol „DANYE” Szcześniak Michał „Redziok” Mingilewicz Jakub „Duku” Andrzejak
Dorian „Xyzano” Olechnicki Aleksander „setrox” Radecki Michał„DXTR” Wiencek
Sub Mateusz „Matwoj” Hołtyn

Polska rozpocznie walkę o awans do play-offów Overwatch World Cup 2018 już 21 września. To właśnie wtedy wystartuje francuska faza grupowa, podczas której Biało-czerwoni mierzyć się będą z Francją, Holandią, Niemcami, Wielką Brytanią oraz Włochami.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – Panorama UI oficjalnie na serwerach publicznych!

Wreszcie jest! Po kilku tygodniach testów Valve zdecydowało się wreszcie zaprezentować całemu światu swoje najnowsze dziecko, czyli Panoramę UI. Odświ...