ESL Mistrzostwa Polski puchar
fot. ESL

Dziś pierwszy turniej kwalifikacyjny do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w LoL-a!

Zaledwie kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia pierwszego turnieju kwalifikacyjnego do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek w naszym kraju. Uczestnictwa w tej edycji zawodów pewne na ten moment są tylko dwie formacje – Illuminar Gaming oraz Szata Maga. Pozostałe sześć zespołów wyłonionych zostanie poprzez eliminacje, w których wciąż można wziąć udział, zapisując swoje drużyny.

Pierwszy z sześciu otwartych turniejów eliminacyjnych wystartuje już dziś o godzinie 16:00. W każdym z nich drużyny będą zdobywać cenne punkty rankingowe, które zadecydują o tym, kto zakwalifikuje się do fazy ligowej rozgrywek. Dwie najwyżej punktujące formacje uzyskają bezpośredni awans do 17. sezonu ESL MP, natomiast zespoły z miejsc 3-8. powalczą ze sobą w barażach, w których znajdą się także dwie formacje z poprzedniej edycji zmagań.

W 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski w League of Legends gracze będą rywalizować o sumę 80 000 zł. Dzięki zacieśnieniu współpracy pomiędzy ESL Polska a Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, finały zawodów rozstrzygnięte zostaną 12-14 października, podczas targów Poznań Game Arena.

Najciekawsze spotkania pierwszego turnieju kwalifikacyjnego do ESL MP w LoL-a będą komentowane przez Michała „Avahira” Kudlińskiego oraz Filipa „Testree” Mątowskiego. Zapisy do pierwszych eliminacji prowadzone są pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Na`Vi Natus Vincere s1mple

Astralis z Na`Vi, FaZe z BIG – przed nami przedostatni dzień ESL One Cologne

W gronie uczestników ESL One Cologne 2018 pozostały już tylko cztery drużyny. Co do trzech z nich nie ma żadnych wątpliwości – wszak Astralis, FaZe Cl...