fot. ESL

Adive wygrywa pierwsze kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski w LoL-a

W pierwszym z sześciu turniejów kwalifikacyjnych do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends najlepsi okazali się gracze Adive. Nie jest to ogromnym zaskoczeniem, ponieważ dobrze spisywali się oni podczas ostatniego sezonu PLE. Zajęli trzecie miejsce w sezonie zasadniczym i odpadli w półfinale na Młodych Esports.

W finale gorycz porażki musieli poczuć gracze E-Blue Digital Paradox. Dzięki wygranej w turnieju Adive zainkasowało 100 punktów w klasyfikacji całych rozgrywek. Zadecydują one o tym kto dostanie się do 17. sezonu ESL MP. Dwie najwyżej punktujące formacje uzyskają bezpośredni awans, a zespoły z miejsc 3-8. powalczą ze sobą w barażach, w których znajdą się także dwie drużyny z poprzedniej edycji zmagań.

Tak prezentuję się pełny skład zwycięskiej drużyny:

Jakub „Sinmiviak” Rucki
Artur „Rybson” Gębicz
Szymon „Rektiv” Rybka
Damian „Dambaj” Bajor
 Symeon „Meleks” Smejkal

W 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski w LoL-a gracze będą rywalizowali o sumę 80 000 zł. Finały tychże rozgrywek odbędą się w dniach 12-14 października podczas Poznań Game Arena.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
BIG gobb

ESL One Cologne: FaZe Clan vs BIG – statystyki graczy

Za nami drugi półfinał ESL One Cologne. FaZe Clan, uznawany przez wielu za faworyta, zmierzył się w nim z reprezentantami gospodarzy – BIG. Jeszcze ki...